Haber Apple iPhone ve iPad modelleri için iOS 9.3.4 güncellemesini yayınladı

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Apple iPhone ve iPad modelleri için iOS 9.3.4 güncellemesini yayınladı
Apple'ın yeni iOS 9.3.4 güncellemesi güvenlik odaklı olarak sunulmaya başlandı...

Teknoloji dünyasının önemli isimlerinden birisi olan Apple, gelecek ay yeni iPhone 7 ve iPhone 7 Plus / Pro modellerini resmi olarak tanıtacak.

Merakla beklenen bu yeni akıllı telefonlar, firmanın WWDC 2016'da resmi olarak duyurduğu iOS 10 mobil işletim sistemi üzerinde çalışırken, ayrıca Eylül ayında cihazların satışa sunulmasından bir kaç gün önce de güncelleme olarak bazı iPhone ve iPad modelleri için yayınlanmaya başlanacak.

Bu yeni iOS 10 mobil işletim sistemi ve yeni cihazlar merakla beklenirken, Apple, yeni bir yazılım güncellemesini iPhone ve iPad modelleri için sundu. iOS 9.3.4 olarak gelen bu yeni yazılım güncellemesi özellikle de güvenliğe yönelik geliştirmeleri barındırıyor.

Büyük ihtimalle iOS 10 öncesinde sunulan son iOS 9 güncellemesi olarak yayınlanan iOS 9.3.4 güncellemesinin sunulduğu iPhone modelleri iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus ve iPhone SE olurken, iPad modelleri ise iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro, iPad Pro 9.7, iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4 oldu ve ayrıca iPod Touch (5.nesil) için de güncelleme geldi.

Güncelleme hakkında daha fazla bilgiye ise ulaşabilirsiniz...

Apple iPhone ve iPad modelleri için iOS 9.3.4 güncellemesini yayınladı

DSGNRY

DSGNRY

Üye
animasyon atlamaları ve belli yerlerde anlık takılmalar düzelmiş ve şarj 9.3.3 e göre daha iyi gidiyor. (iPhone 6s Plus)

weesel

weesel

Üye
bu sürüm hakkında çok fazla olumlu yorum duyduğum için 5s cihazımı ios 9'a güncellemeyi düşünüyorum. şarj konusu benim için çok önemli olduğu için sizlere bir sorum olacak 7.1.2'den ios 9'a geçince şarj konusunda bir sıkıntı yaşar mıyım? daha doğrusu ios 9'un ya da bu sürümün şarj durumu nasıl? çoğu arkadaşımın ios 8'de şarj problemi olduğu için ios 8 yüklememiştim. telefonla hiçbir şey yapmadıkları takdirde sabahtan akşama kadar gitmiyordu. ios 9'da da böyle problemler var mı diye merak ediyorum. çok aktif bi kullanıcı olduğumu söylemem. telefonu yoracak pek bi şey yapmıyorum. biriyle konuşmadığım veya mesajlaşmadığımda telefonda biraz twitter'da dolaşmak dışında beş en fazla da on dk oyun oynamak dışında pek bir şey yapmıyorum. bi de okul döneminde sıkça spotify kullanıyorum. bu kullanımla ios 9'un bu sürümüyle şu anki kadar rahat performans alır mıyım?

sLeepLe

sLeepLe

Üye
bu sürüm hakkında çok fazla olumlu yorum duyduğum için 5s cihazımı ios 9'a güncellemeyi düşünüyorum. şarj konusu benim için çok önemli olduğu için sizlere bir sorum olacak 7.1.2'den ios 9'a geçince şarj konusunda bir sıkıntı yaşar mıyım? daha doğrusu ios 9'un ya da bu sürümün şarj durumu nasıl? çoğu arkadaşımın ios 8'de şarj problemi olduğu için ios 8 yüklememiştim. telefonla hiçbir şey yapmadıkları takdirde sabahtan akşama kadar gitmiyordu. ios 9'da da böyle problemler var mı diye merak ediyorum. çok aktif bi kullanıcı olduğumu söylemem. telefonu yoracak pek bi şey yapmıyorum. biriyle konuşmadığım veya mesajlaşmadığımda telefonda biraz twitter'da dolaşmak dışında beş en fazla da on dk oyun oynamak dışında pek bir şey yapmıyorum. bi de okul döneminde sıkça spotify kullanıyorum. bu kullanımla ios 9'un bu sürümüyle şu anki kadar rahat performans alır mıyım?
iOS 9.3.4 akşama seni çıkarır diye düşünüyorum ama 7.1.2e kıyamazdım ben ya :) dönüşünde olmaz diğer arkadaşlarında yorumlarını göz önüne almanı tavsiye ederim

weesel

weesel

Üye
iOS 9.3.4 akşama seni çıkarır diye düşünüyorum ama 7.1.2e kıyamazdım ben ya :) dönüşünde olmaz diğer arkadaşlarında yorumlarını göz önüne almanı tavsiye ederim
ben de kıyamadığımdan geçmedim bunca süre ama artık app store'dan hiçbir şey indiremez oldum. bütün uygulamalar ios 8 veya üst sürümünü istiyor. sosyal medya uygulamalarına da güncelleme gelmiyor bazıları bug'lı olduğu halde. whatsapp'ta önizleme görünmüyor bu sürümde. her yeni güncellemede whatsapp'taki bug sayısı artıyor. güncelleme yapmam hiç diye düşünüyordum ama artık akıllı telefonun akıllı telefon özelliklerini kullanamamaya başlayınca zamanı geldi demek ki dedim. benim için de zor bi karardı :)

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
sLeepLe

sLeepLe

Üye
ben de kıyamadığımdan geçmedim bunca süre ama artık app store'dan hiçbir şey indiremez oldum. bütün uygulamalar ios 8 veya üst sürümünü istiyor. sosyal medya uygulamalarına da güncelleme gelmiyor bazıları bug'lı olduğu halde. whatsapp'ta önizleme görünmüyor bu sürümde. her yeni güncellemede whatsapp'taki bug sayısı artıyor. güncelleme yapmam hiç diye düşünüyordum ama artık akıllı telefonun akıllı telefon özelliklerini kullanamamaya başlayınca zamanı geldi demek ki dedim. benim için de zor bi karardı :)
O zaman iOS 10 a geçin hocam public beta profilini indirin telefona güncelleme düşünüyor direk. Benimde cihazım 5s ve ben performans olarak çok memnunum

Üst Alt