Apple iPhone 4: 512 Megabayt İşlemci İle Geliyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Apple iPhone 4: 512 Megabayt İşlemci İle Geliyor!
Apple’ın WWDC 2010 etkinliği içerisinde tanıttığı iPhone 4 isimli cihazı ile ilgili oturumda sadece belirli görseller ve videolar yayınlanarak tüm özellikler kamuoyunun bilgisine sunulmamıştı. Ön siparişleri ile birlikte test için belirli firma sahiplerine ve belirli kişilere dağıtan iPhone 4 ile ilgili bilgiler şimdilerde yavaş yavaş kamuoyunun huzuruna sunuluyor.

( Apple iPhone 4'e ait görsel resim )

Apple firmasının kendisinin tasarladığı ve üretimini üstlendiği A4 işlemcisini kullanan iPhone 4, önceki iPhone sürümü 3GS’ye göre 2 kat daha hızlı iken, iPhone 3G’ye göre ise yaklaşık 5 kat daha hızlı bir performans sergileyecek. iOS 4.0 ile birlikte gelecek olan iPhone 4, Multi-tasking desteğinin yanı sıra, 720p video görüntüleme olanağı ile çok farklı boyutlara sıçrayan bu işlemci ile birlikte iPhone 4’ün performansını hayal bile edemiyoruz.

156asd156

Üye
:hmmm

selimarhan65

Üye
arkadasim yanlis bilgi vermissin, islemcisi 1Ghz, 512mb olan RAM i

mustafa

mustafa

Üye
başlık yanlış olmuş. işlemci arkadaşın dediği gibi 1 ghz :D

yagizbogac

yagizbogac

Üye
bütün telefonlardan 2 nesil ileride bir telefon

maleguard

maleguard

Üye
512mb işlemciii :ehe

Repeal

Repeal

Üye

Abi naptın sen ya. 512 Mb işlemci ne demek sen biliyomoson? Cahal insan, apple yeni bulmuş. böyle über birşey. Böyle sana bana taksak izafiyet teorisini çökertiriz yaa xD

berkaytunali95

berkaytunali95

Üye
Abi naptın sen ya. 512 Mb işlemci ne demek sen biliyomoson? Cahal insan, apple yeni bulmuş. böyle über birşey. Böyle sana bana taksak izafiyet teorisini çökertiriz yaa xD

aman ne kadar ilginç bir buluş yakında 8 çekirdeğe geçerler dimi bilgisayarlardan önce:angry:

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
öyle sistem olarak çok çok müthiş bir telefon değil bence bunun eş değerinde veya üstünde cihazlar var piyasada...

kemal21

kemal21

Üye
çökertiriz valla

adem kurtuluş

Üye
1.2. ghz olacak 1 deıl

selimarhan65

Üye
aslinda islemcisinden ram inden cok, uyumluluk cok önemli, iphone kendi isletim sistemiyle birebir örtüsen bir donanim kullandigi icin, kendinden cok daha hizli islemciye ve ram e sahip telefonlardan hem daha cabuk hemde daha hassas tepki veriyor. bunu söyle düsünebiliriz, samsungun 12mp kamerali telefonu var ama mercegi kalitesiz oldugu icin, 3.2mp lik kameraya sahip n73 bile daha kaliteli görüntü veriyor

Aziz™

Aziz™

Üye
başlık yanlış heralde..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt