• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Apple iPhone 3G v2.2 Türkçe - iTunes Üzerinden Güncellenebilir !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Apple iPhone 3G v2.2 Türkçe - iTunes Üzerinden Güncellenebilir !
[imga=right]http://www.maxicep.com/imagehosting/24926e34f1e6ff.gif[/imga]
Apple-iPhone sahiplerinin, ve yeni alacakların merakla bekledikleri yeni iphone 3g güncellemesi sonunda Apple tarafından duyuruldu. Apple, Bu güncellemeyle, iPhone 3g için kuşkusuz en çok beklenen ve aranan özellik olan Türkçe Dil desteğinin tam anlamıyla cihaza kazandırmış oluyor.

Bunun dışında birçok rapor edilen problemin, sorunların çözüldüğünü ve bazı uygulamaların geliştirildiği bildiriliyor.

Bundan sonra satılacak yeni iPhone 3g ler, muhtemelen v2.2 ye sahip olacak ve kutusundan Türkçe dil desteği ile karşımıza çıkacak. Mevcut iPhone 3g sahipleri ise, hiç durmadan üzerinden, yazılımlarını güncelleyebilirler.

Ufak bir dipnot yapmak gerekirse, Apple ' in yazılımlarından olan v8.0.2 ye güncellendi. Bununla birlikte web browser ise v3.2 ye güncellenerek sitelerinde Download' a sunuldu.

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
CHIP' den Alıntı:

En önemli yeniliklerin arasında şimdiye kadar sadece T-Mobile G1'in yararlanabildiği Google Street View var. Şimdilik Street View sadece ABD için ilgi çekici ama yakında farklı ülke ve şehirlere ait sokak görünümleri de eklenecek.

Bir diğer yenilik: Artık podcast'ler iPhone ve iPod touch'ta bulunan mobil iTunes üzerinden de indirilebiliyor. Ayrıca Apple, Safari web tarayıcısını daha stabil hale getirdi, e-posta uygulamasını iyileştirdi ve arama yapma / görüşme kalitesi ile ilgili sayısız hatayı düzeltti. Özellikle çok yazı yazanlar sevinebilir, zira artık sanal klavyedeki otomatik yazı düzeltme özelliği kapatılabiliyor.

cb.volkan

Üye
slm ben güncelleme yaptım turbo sim kullanıyorum ama hattımı acmıyo simdik servis yok yazıyo nasıl düzelte bilirim. teşekkürler

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Turbo Sim ve Jailbreak lı telefonlara bu versionu kurmamanız gerekiyor tabiki yoksa önceki yapılanmanız gider ...

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
ewet bendekide galiba turbo sim kartlı katın altına ince bir parca yerleştiridi güncelleme yapamayızmı şimdi bende yapmayı dusunuyordum :( bu konu hakında bilgi verebilirmisiniz lütfen birde bu makineyi sorunzus kullanmak için ne yapmam lazım yani kartımı turbu simsiz kullanmak sorun olamdan güncellemek için ne yapmam lazım herhangibi bir kayıtmı lazım

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Arkadaşlar v2.2 için herhangi bir jailbreak yada turbo sim uygulaması çıkmıs degil bu yüzden önceki sürümde kalmanız gerekiyor.

v2.2 için birşeyler çıkması durumunda güncellersiniz ...

eyupx

Üye
bunu indirebilirmiyim

kabayel

Üye
iPhone 3G telefonunuzu itunes ile 2.2 versiyona yukselttiniz ve telefonunuz turbo simler ile calışmıyor mu?
Birçok forum sitesi gezdiniz ve cözümün beklemek olduğunu öğrenince hayal kırıklığınamı uğradınız?
iPhone nizi iPod Touch olarak kullanmak istemiyormusunuz ?
Fazla Beklemeyin. Turkiye de Bir ilk
iPhone Versiyon 2.2(5G77) ve Modem Firmware 02.28.00 olarak baseband ni yukseltiğiniz iphonelerinizi Turbosim ile kullanabileceksiniz!!!
Kart tipleri No Cut yani kartınızı kesmenize veya delmenize gerek yoktur.

Guvenli alışveriş icin adresini tercih edebilirsiniz..

fsevencan

Üye
iPhone 3G telefonunuzu itunes ile 2.2 versiyona yukselttiniz ve telefonunuz turbo simler ile calışmıyor mu?
Birçok forum sitesi gezdiniz ve cözümün beklemek olduğunu öğrenince hayal kırıklığınamı uğradınız?
iPhone nizi iPod Touch olarak kullanmak istemiyormusunuz ?
Fazla Beklemeyin. Turkiye de Bir ilk
iPhone Versiyon 2.2(5G77) ve Modem Firmware 02.28.00 olarak baseband ni yukseltiğiniz iphonelerinizi Turbosim ile kullanabileceksiniz!!!
Kart tipleri No Cut yani kartınızı kesmenize veya delmenize gerek yoktur.

Guvenli alışveriş icin adresini tercih edebilirsiniz..

bir tane lazım.site den alamadım.yardımcı olursan sevinirim. 05323373293

akinbeslan

Üye
versiyonu nasil yukseltebilirim arkadaslar ?

prof_talos

Üye
Bu mesajın içeriği mevcut değildir.

emrullah21

Üye
i phone nasil tum sim kartlarini calistirir acil yardim

cengiz_yildiz

Üye
yha merabalar bende çin malı iphone var itunes yok galiba onalrda wi-fi ye baglanılmıyo dio bana yardımcı olurmusunuz...

HARUN TOPÇU

Üye
teşekkür ederim sağolum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt