Apple iPhone 3G v2.2 Türkçe - iTunes Üzerinden Güncellenebilir !

Konu, 'Teknoloji Haberleri' kısmında Ozan tarafından paylaşıldı. Okunma: 214 | Cevaplanma: 14

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. [imga=right]http://www.maxicep.com/imagehosting/24926e34f1e6ff.gif[/imga]
    Apple-iPhone sahiplerinin, ve yeni alacakların merakla bekledikleri yeni iphone 3g güncellemesi sonunda Apple tarafından duyuruldu. Apple, Bu güncellemeyle, iPhone 3g için kuşkusuz en çok beklenen ve aranan özellik olan Türkçe Dil desteğinin tam anlamıyla cihaza kazandırmış oluyor.

Bunun dışında birçok rapor edilen problemin, sorunların çözüldüğünü ve bazı uygulamaların geliştirildiği bildiriliyor.

Bundan sonra satılacak yeni iPhone 3g ler, muhtemelen v2.2 ye sahip olacak ve kutusundan Türkçe dil desteği ile karşımıza çıkacak. Mevcut iPhone 3g sahipleri ise, hiç durmadan iTunes üzerinden, yazılımlarını güncelleyebilirler.

Ufak bir dipnot yapmak gerekirse, Apple ' in yazılımlarından olan iTunes v8.0.2 ye güncellendi. Bununla birlikte web browser Safari ise v3.2 ye güncellenerek sitelerinde Download' a sunuldu.

2. CHIP' den Alıntı:

3. slm ben güncelleme yaptım turbo sim kullanıyorum ama hattımı acmıyo simdik servis yok yazıyo nasıl düzelte bilirim. teşekkürler
  4. Turbo Sim ve Jailbreak lı telefonlara bu versionu kurmamanız gerekiyor tabiki yoksa önceki yapılanmanız gider ...
  5. ewet bendekide galiba turbo sim kartlı katın altına ince bir parca yerleştiridi güncelleme yapamayızmı şimdi bende yapmayı dusunuyordum :( bu konu hakında bilgi verebilirmisiniz lütfen birde bu makineyi sorunzus kullanmak için ne yapmam lazım yani kartımı turbu simsiz kullanmak sorun olamdan güncellemek için ne yapmam lazım herhangibi bir kayıtmı lazım
  6. Arkadaşlar v2.2 için herhangi bir jailbreak yada turbo sim uygulaması çıkmıs degil bu yüzden önceki sürümde kalmanız gerekiyor.

v2.2 için birşeyler çıkması durumunda güncellersiniz ...
  7. bunu indirebilirmiyim
  8. iPhone 3G telefonunuzu itunes ile 2.2 versiyona yukselttiniz ve telefonunuz turbo simler ile calışmıyor mu?
    Birçok forum sitesi gezdiniz ve cözümün beklemek olduğunu öğrenince hayal kırıklığınamı uğradınız?
    iPhone nizi iPod Touch olarak kullanmak istemiyormusunuz ?
    Fazla Beklemeyin. Turkiye de Bir ilk
    iPhone Versiyon 2.2(5G77) ve Modem Firmware 02.28.00 olarak baseband ni yukseltiğiniz iphonelerinizi Turbosim ile kullanabileceksiniz!!!
    Kart tipleri No Cut yani kartınızı kesmenize veya delmenize gerek yoktur.

Guvenli alışveriş icin GittiGidiyor - Yeni ve ikinci el bilgisayar, araba, cep telefonu, giysi, elektronik ve daha fazlası en düşük fiyatlarla burada! adresini tercih edebilirsiniz..

iPhone 3G 2.2(5G77) Firmware Unlock Card, #14297497 Gittigidiyor.com
  9. bir tane lazım.site den alamadım.yardımcı olursan sevinirim. 05323373293
  10. versiyonu nasil yukseltebilirim arkadaslar ?
  11. Bu mesajın içeriği mevcut değildir.
  12. i phone nasil tum sim kartlarini calistirir acil yardim
  13. yha merabalar bende çin malı iphone var itunes yok galiba onalrda wi-fi ye baglanılmıyo dio bana yardımcı olurmusunuz...
  14. teşekkür ederim sağolum
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.