Apple İphone 3G 16 Gb

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

painkiller35

Üye
    Konu Sahibi
Apple İphone 3G 16 Gb
Merhaba Arkadaşlar. İphone 3G 16 Gb Yurt dışı pasaport kayıtlı cihazımı satıyorum.Telefonda wifi arızası mevcuttur diğer her şeyi çalışır durumdadır. WiFi arızası nedeniyle usb ile bilgisayara bağlantı yapıp iTunes programı aracılığıyla uygulama oyun ws indirilebilir.Kullanımdan dolayı arka kasada ufak çizikler mevcuttur ayrıca şarj giriş kısmında 2 tane çatlak vardır kullanımı etkilememektedir.Başkada bir kusuru yoktur allaha şükür.Usb kablosu,Piriz giriş adaptörü,Sim Kart Açma aparatı,temizleme bezi ve kitapçığı kısacası kutu içeriği ile gönderilicektir. Not:"Ev değişikliği yüzünden kendi kutusunu kaybettim bu yüzden 8 Gb modelinin kutusu ile gönderilicektir" Silikonlu koruma kabı benden hediyedir.Yeni telefon aldığımdan dolayı uğraşamıyorum al yaptır kullan veya yedek parça olarak kullan.İstediğim Fiyat: 450 tl.Pazarlık payı vardır,Makul takas tekliflerine açığım Sadece ("Android").İzmir İçi elden teslim edilir.Lütfen Ciddi alıcılar teklif versin.Her türlü soruya ve iletişime açığım Tel: "0554 801 47 94".Alan arkadaşa şimdiden hayırlısı olsun.KESİNLİKLE İADE YOKTUR

jigsaw_54

Üye
ikinci el forum kuralları gereği ilanınızda ürüne ait fotoğraf, ürününüz için istediğiniz miktar ve kolay irtibat için telefon numarası eklemelisiniz..
açık arttırma yapmak yasaktır temsili de olsa bir fiyat belirtin altını üstünü pazarlık yaparak alıcı ile aranızda anlaşırsınız

Hayırlı Satışlar :) :)

• Beğen
Tepkiler: S.c.k.N
S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Cihaz fotoğrafı + kafanda oluşan fiyatı yazarsan daha iyi olur arkadaşım.

painkiller35

Üye
    Konu Sahibi
Resimler Eklendi arkadaşlar.

3131hasan

Üye
wifi yoksa smart phone neye yarar allahım yarabbim....

painkiller35

Üye
    Konu Sahibi
Ön yargılı olmamalısın bence.Dikkat ettiysen yedek parça olarakta kullanılabilir diye belirttim İsteyen istediği gibi kullana bilir ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt