APO Snow v1.0.4

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
    Konu Sahibi
APO Snow v1.0.4

Açıklama

APO sponsorluğunda profesyoneller ile Ultimate Freeskiing ve snowboard multiplayer oyun
Nihai Serbest kayak ve snowboard multiplayer oyun, yepyeni bir seviyeye götürüldü. Winter X Games madalyalı Sammy Carlson, veya APO giyim ve ekipman ile donatılmış Kadınlar Slopestyle Çiğ Kupası galibi, Spencer O'Brien gibi oynayın.BU OYUN OYNA!"Ben APO gibi bir şirket için sürme gibi heyecanlıyım. Özellikle gerçek yaşamda spor denedim hiç olabilir insanlar, Freeskiing ve elle tutulan cihazlar üzerinde kişi ile snowboard paylaşmak edebilmek için gerçekten harika. I her eylem spor fanları ve oyunseverler bu oyunu oynarken zevk olacağını düşünüyorum. " -Sammy Carlson, Winter X 2011'de Slopestyle altın kazanan
Arkadaşlarınıza meydan - MULTIPLAYER
APO Kar bir kaçak müthiş mü? Daha iyisini yapmak için Facebook üzerinde arkadaş meydan. Sonra aslında onları yenebilir olmadığını görmek için oyunda Challengers yanında rekabet. Onlar büyük bir isim dağlar almak gibi artıları oynayın. Raylar? Atlar? Evet ve Evet! 3D backcountry aşağı Carve ve slopestyle gitmek gibi hileler onlarca sahne, gerçek APO kayaklar ve snowboard çalışır. Mobil herhangi bir snowboard veya kayak oyunu en iyi HD grafik ve fizik keyfini çıkarın. Kesme kenarı yaşam tarzı markası, APO ile Roman etkileşimi. Basit kontroller ile oynamak kolay.KENDİNİZİ İFADE"20 yılı aşkın tecrübesi ile, APO kendi içinde bir yaşam tarzı haline kar sporları çevre ötesine gitti eşsiz grafik stili, gelen kimliği çizilmiş bir markadır. Geçmişinde, APO yenilikçi bir dizi geliştirdi snowboard ve bizim gibi Freeskiing için aynı tutkuyu paylaşan insanlar zevk için ürünler. Biz sizin kadar bizim ortak Free Range Oyunları ile gelişmekte zevk olarak bu oyunu seviyorum umuyoruz. " -Regis Rolland, kurucusuÖZELLİKLERİ
★ APO takım Play: Sammy Carlson, Adaçayı Kotsenburg Kai Mahler, Spencer O'Brien, Gerome "Coincoin" Mathieu, Willie Börm
★ Seçme dağlar: Livigno Carosello 3000, Les Crosets, Mt. Lisans, Mammoth Mountain
benzersiz bir güzel sanat tarzında işlenmiş ★ 3B arazi: 10 backcountry ve 2 slopestyle seviyeleri
gerçek dünyadan sanatçıların grafik tasarımları ile ★ 9 snowboard ve 7 kayaklar
★ 22 kayak ve snowboard hileler 22 kutudan kilidi
★ 12 kayak ve 12 snowboard hileler satın
★ 5 her seviye için hedefleri yanı sıra, madalya, istatistik, başarıları, ve bu iyi şeyler
Tha REV tarafından ★ MüzikONE-BAŞPARMAK KONTROL
Kolay. Sen APO eldiven ile yapabilirsiniz. Eh, belki de değil. Yine de, süper kolay.TOPLULUK
★ bunun bir parçası olun:
★ "! hareketi destekleyin" -Sammy CarlsonNOT: Eğer siyah veya sık sık çöküyor gidiyor ekran yaşıyorsanız, cihazınızda yeterli bellek olmayabilir. Ayarlar "Kullan High End Grafik" işaretin kaldırılması, yardımcı olabilir.

[video=youtube;JUS2xDmICSc]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JUS2xDmICSc[/video]

Android 2.2+

-vermiş olduğum bu adrese turbobit linklerini yapıştırın ve generate tuşuna basın çıkan linke tıklayıp maximum hızda turbobitten indirme yapın siz de çok şaşıracaksınız :) -

LİNKLER

• Beğen
Tepkiler: dursun dogan, Dn@ ve ANIL

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler :oke:

diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim de linklerle neden oynanmalar oluyor acaba ?

anilari35

anilari35

Üye
Eyw saolasin eskiden n70 de benzerini oynardik ellerine saglik

ZaZuM

ZaZuM

Üye
Güzel bi oyun da apo ismiyle sunulmasi sıkıntı olabilir

xxRadaR

Üye
teşekkürler

diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

erkanaymak

erkanaymak

Üye
:tşk:

diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

ayhan_44

ayhan_44

Üye
Bu apo tlefonun başina gelmeyen her şeyi getirdi yüklemeyin oyunu yükledim sd karta taşidim dosyalari indirdi neyse bi baktim telefon hafizasinda sifir boş yer telefon kafayi yedi menüyü bile açamiyom ki ayarlari girim de kaldirim şu nalet apoyu uğraştim 1 saat zorla telefonu kendine getirdim

diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
    Konu Sahibi
o kadar yükleyen var herhangi bir sorundan bahsetmemiş.Rica ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt