Tavsiye APK x uygulama yuklenemedı

Sponsorlu Bağlantılar

qpselim

Üye
    Konu Sahibi
APK x uygulama yuklenemedı
Merhaba arkadaşlar uzun suredır gıremıyorum foruma , bilginize ihtiyacım var.
  • S4 kullanııyorm hıcbırzaman apk yukleyemedım. oyunun hilelesini yukleyemıyorum yardım edın lutfen..
[/URL]
hata böyledir cevaplarnızı beklıyorm

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
apk da sorun var yeni bir tane apk dene

ahmetsuha525000

Üye
Oyunun herhangi bir sürümü yüklüyse hata verir. Oyunu sil direkt yükle. Eğer oyun hiç yüklü değilse yedek al wipe yap

ayhan124

Üye
hıc bır apk yukleyemıyorsan.....ayarlar .. guvenlık .. bılınmeyen kaynaklara gel tik koy.tekrar dene.

ahmetsuha525000

Üye
hıc bır apk yukleyemıyorsan.....ayarlar .. guvenlık .. bılınmeyen kaynaklara gel tik koy.tekrar dene.
Kardeşim yükleme ekranının gelmesi için o açık olmalı zaten. Ama yüklerken sıkıntı veriyormuş.
Beni önerim wipe yapılması

NEXUS

NEXUS

Üye
uygulama önceden yüklüyse onu silmen gerekli :) ama değilse bilmiyorum :(

erko merko

erko merko

Üye
Telefonu yeniden baslat duzeliyor, ben oyle yapiyorum

dolangez

Üye
telefonu usb ile bilgisayara bağla veya ad kartı bağla sen bilin android secure adındaki dosyayı bilirkişilerin gizli olmasın dikkat et smdl2tmp1.asec adlı dosyayı sil gizli dosyaları açmayı yapamazsan ya da Android secure boş gözüküyorsa telefonunuzu USB kablosu ile ya da sd kartı bilgisayara bağlan yeni bir klasör oluştur ismini smdl2tmp1asec.bak olarak ayarla umarım düzelir sorumluluk size aittir

Emrevitus

Emrevitus

Üye
kardeş yüklediğin apklar bozuk özelden mesaj at ben sana çalışan apkları atayım ne dersin

Emre

Üye
Ya bu hort size ne etti kardeş.

Üst Alt