Apk Türkçeleştirme ve Düzenleme - ( Bilgisayar ve Telefon ) 05.02.2023

Sponsorlu Bağlantılar

|SEÇKiN|

|SEÇKiN|

Üye
tebrikler arkadaşım, senin gibiler bir teknoloji sitesi için bulunmaz bir ni'mettir. bunca emeğine şapka çıkarttım doğrusu.
ayrıca her insana ayrı ayrı cevap vererek yardımcı olmak da çok hoş ve güzel bir haslettir. tevazu güzel ahlakın meyvesidir.

bunları niye yazdım? çünkü, birçok büyük teknoloji sitesinde bu denli yararlı işler kotaran arkadaşlar pek burnundan kıl aldırmaz. bi şeylerden anlıyorlar ya, küçük dağları ben yarattım havasındalar. sizi bu yüzden sevdim.

hizmetlerinizin, başarılarınızın devamını dilerim.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim faydalı olduysak ne mutlu maxicepte bir aile gibiyiz büyüklük küçüklük yok bizde saygı sevgi içinde paylasimlar yapıp bir birimize faydalı olmaya çalışıyoruz

• Beğen
Tepkiler: Özkan Ç.

nesimc@n

Üye
Güzel emek vermişsin eline sağlık. Ancak apk nedir ne işe yarar hiç bilgim yok.Bununla uğraşmak da epey zaman alır. Anlatımından ve uğraşından dolayı yararı olacak arkadaşlar adına teşekkürler.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
apk android sisteminin uygulama oyun tema vs vs yükleme paketidir bu bilgisayardaki exe siymbiandaki sis gibi kurulum paket uzantılarıdır

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap

Konu çok güzel ve epeydir haberim var ama henüz tam inceleyemedim. Yalnız sana bir şey sormak istiyorum. Ben telefonda maxthon cloud browser kullanıyorum. Acaba onun apk'sini bu konuda anlatılan şekilde açsak, bu uygulama içerisinden sitelerde dolaşırken tüm online videoları ( biz üzerine tıkladığımız zaman tabii) varsayılan video oynatıcıda değil de, direk mx playerde açılacak şekilde kod değişimi yapabilir miyiz acaba? Cidden çok güzel bir yenilik olur da bu.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Maxthon un apksınıngönderir misin bi bakayım

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Multitools v9 eklendi

• Beğen
Tepkiler: manken42
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Multitool 9 eklendiği için onda eksik dosyaları otomatik tamamlama vardı ya, o yüzden bence konuda daha önceden yazdığın eksik dosya tamamlama kısmını silersen konu biraz hafifleyecektir.

Bir de sorum var sana. Bir uygulamada google reklamlarını kaldırdım. uygulamayı ilk açtığımda en altta bilirsin bu dikdörtgen kutu vardır ya içinde reklam olan, işte o kutuda kırmızı renkte bir uyarı yazıyor ingilizce. Basitçe diyor ki reklam sistemini devreye sokmak için bilmem ne xml'ini değiştirin. Reklamı kaldırdık iyi güzel de acaba o kutuyu da komple ortadan kaldıramaz mıyız? Bunu nasıl yaparız?

Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
cool.life0

cool.life0

Üye
teşekkür ederim kardeşim çok yararlı bi konu

GlasTes

GlasTes

Üye
Bir hata alıyorum ne yapmalıyım 9 ile ayıklamaya çalışıyordum böyle bir hata verdi 28 yaptım bu hata çıktı
Ne yapmalıyım :sos:sos:sos

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hata aldığın uygulamayı gönderir misin

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Multitool 9 eklendiği için onda eksik dosyaları otomatik tamamlama vardı ya, o yüzden bence konuda daha önceden yazdığın eksik dosya tamamlama kısmını silersen konu biraz hafifleyecektir.

Bir de sorum var sana. Bir uygulamada google reklamlarını kaldırdım. uygulamayı ilk açtığımda en altta bilirsin bu dikdörtgen kutu vardır ya içinde reklam olan, işte o kutuda kırmızı renkte bir uyarı yazıyor ingilizce. Basitçe diyor ki reklam sistemini devreye sokmak için bilmem ne xml'ini değiştirin. Reklamı kaldırdık iyi güzel de acaba o kutuyu da komple ortadan kaldıramaz mıyız? Bunu nasıl yaparız?

Teşekkürler.
aslında ilk reklam kaldırma yöntemi pek işe yaramıyor dediğin gibi reklam gözükmüyor ama katmanı kalıyor sonuç olarak ha reklam olmuş ha katman kalmış aynı şey bence 2. yöntemi dene şanslı paketler ile otomatik reklamı kaldırılmış düzenlemeli yeni apk yapabilirsin aslında araştırmadım şanslı paketlerde hex olarak bir kaç birşey değiştiriyor reklam kalkıyor neresini değiştriyor çözersek bizde ilk yöntemdeki gibi elle reklamları kaldırabiliriz şimdilik şanşlı paketler uygulamasını dene

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
v9 u ekledim ama ne bileyim 1 2 aydır kodlamasını didik didik ettim hata bulamadım ama sanki birşeyler eksik kaldı gibi mie geliyor o yüzden v8 i de silmedim sadece bir uygulama denk geldi v8 ayıkladı ama v9 ayıklamadı ama ve 8 in ayıklamadığı çoğu uygulamayı v9 ayıklayabildi özelliklede dex ayıklama da hala içimde bir şüphe yok değil neyse dursun kullanın ger bildirimlere göre v8 i kaldırır v9 üzerinde gerekli düzenlemeleri yaparız konuyu da ona göre düzenleriz biraz beta aşaması gibi takılalım

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 484994
GlasTes

GlasTes

Üye
Super Manager Programı Link Altta

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Gönderdiğin apk ya baktım sorunsuz şekilde ayıklandı toplandı sanırım java sorunun var java yüklü mü sende ?

GlasTes

GlasTes

Üye
Evet Yükledim

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bu resimdeki java ayarını yapıp tekrar dener misin ?

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
akşam 10 gibi müsaitSen team ile bakayim java yi komple kaldır tekrar kurmayı dene

Üst Alt