Apk Türkçeleştirme ve Düzenleme - ( Bilgisayar ve Telefon ) 05.02.2023

Sponsorlu Bağlantılar

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Magp listesine ekleyeyimmi

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
o ne anlamadım

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
he jeton düştü ekle tabi böyle şeyleri sormana ve sormanıza gerek yok isteyen istediği yere ekler bana eklemeyin yeter :)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ilk sayfadaki son mesajını düzenle olumlu bir şey yaz ilk sayfa önemli reklam olsun biraz

• Beğen
Tepkiler: Metalci Melek
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Tamam kardeş :)

marist

marist

Üye
apk nın tüm xml veya smali dosyalarını seç sağ tıkla notepad ile aç tüm xml ler veya smaliier notepad ile açılır sonra yukarıda araç çubuğundan arama tıkla bul tıkla çıkan pencerede aramak istediğin kelimeyi yaz ve sağ tarafında açık olan tüm belgelerde tıkla o sana tüm açık belgelerdee o kelimeyi sunacaktır
Tamam teşekkürler. Peki her zaman bu dil dosyaları values klasöründe ve xml dosyalarında mı bulunur ?

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Harika! Teşekkürler! Yüreğine sağlık. :)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim güle güle kullanın ve düzenleme yapın

marist

marist

Üye
Rica ederim güle güle kullanın ve düzenleme yapın
İnan bu sis türkçeleştirmekten daha kolay , zaman ve doğru çeviri yapan bir yer olsa uygulama dayanmaz bana :) Ama iyi kaptım bunu şimdilik :D

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
effeerim effeerim

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ikisininde avantajı ve dejavantajı var

sis
avantajı :
uygulamanın buton olsun seçenek olsun hep birer cümle veya kelimedir ve rsc editor ile bır tıkla ile tarnslanteden otomatik çeviriyi alıyordu
Dezavantajı: her yani güncellemede sıfırdan çeviri yapmak gerekiyor ve arayüze müdahale edemiyorsun sadece simgeler

apk
avantajı her yani güncellemede sıfırdan çeviri gerekmiyor eyni eklenen dil satırları eklemek yetiyor. ve arayüzde değişiklik yapmak çok kolay hem simgeler hemde arayüz kodlaması
dezavantajı buton olsun seçenek olsun hem kelimesi var hemde açıklama cümlesi var ve metin editor ile durmandan kopyala yapıştır otomasyonu yok

marist

marist

Üye
ikisininde avantajı ve dejavantajı var

sis
avantajı :
uygulamanın buton olsun seçenek olsun hep birer cümle veya kelimedir ve rsc editor ile bır tıkla ile tarnslanteden otomatik çeviriyi alıyordu
Dezavantajı: her yani güncellemede sıfırdan çeviri yapmak gerekiyor ve arayüze müdahale edemiyorsun sadece simgeler

apk
avantajı her yani güncellemede sıfırdan çeviri gerekmiyor eyni eklenen dil satırları eklemek yetiyor. ve arayüzde değişiklik yapmak çok kolay hem simgeler hemde arayüz kodlaması
dezavantajı buton olsun seçenek olsun hem kelimesi var hemde açıklama cümlesi var ve metin editor ile durmandan kopyala yapıştır otomasyonu yok
:hmmm bende niye rsc editör otomatik çevirmiyordu ben kendim arıyordum translateden.

ve bana bu daha kolay geldi :D

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
olmaz mı vardı çevir butonu

kartal.24

Üye
Burada yer alan nın türkçe çevirisini yapmanız münkünmü acaba ?

marist

marist

Üye
Levent usta mesela aşağıda arkadaşın verdiği uygulamanın dil dosyası var ama kelimeler eksik, o nasıl oluyor ?

Ekli dosyalar

Üst Alt