Apk Türkçeleştirme ve Düzenleme - ( Bilgisayar ve Telefon ) 05.02.2023

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim anlatacak çok şey var işte de zamanımız oldukça ilave ediyorum reklam konusunda daha eklenecek bilgiler var en kısa zamanda onlarıda ekleyeceğim

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb ve Bab-ı Umut
erhan0090

erhan0090

Üye
Slm Hocam Öncelikle Paylaşım için Teşekürler ama ilk Etap da Su Hatayı Aldım

HATA - Kayıt günlüğünü kontrol edin - Secim 28

[/url][/IMG]

SHS

SHS

Üye
Program adı ufak tutun :)

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ufak olması önemli değil aslında önemli olan isminde türkçe karakter ve boşluk olmaması

erhan0090

erhan0090

Üye
[/URL][/IMG]

[/URL][/IMG]

Böyle Bir hata alıyorum hocam yardımcı olsan

Son düzenleme:
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sen hata aldığını gösteriyorsun hangi hatayı aldığını göster miyorsun hata aldıktan sonra 28 ile hangi hatayı aldığına bak onun resmini gönder

• Beğen
Tepkiler: SHS

pala6541

Üye
Selamlar, hocam öncelikle çok teşekkür ediyorum gerçekten piyasada yok böyle bişey. Bir iki sorum olacak ; bu Şanslı paketler.apk yı nereden bulabiliriz ? bulamadım:(. İkincisi java paket adını değiştirme imkanımız var mı bu uygulama ile varsa nasıl?

SHS

SHS

Üye
  • Beğen
Tepkiler: pala6541
erhan0090

erhan0090

Üye
buyur hocam çektim 28

[/URL][/IMG]

Sen hata aldığını gösteriyorsun hangi hatayı aldığını göster miyorsun hata aldıktan sonra 28 ile hangi hatayı aldığına bak onun resmini gönder

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Bu uygulamaları deneyin bakalım reklam olayı var mı ?

İkisini de denedim. ikisinde de reklam yok. operasyon başarılı :tşk:
Eline sağlık.Arkadaşlar bende rica etsem, şu programı yükleyip, deneyebilir misiniz?
Uygulamadaki reklamları kaldırmak için uğraştım. Noss_bar ustamın talimatları doğrultusunda

yüklemeden sonra bir haberin içine girin ve en altta reklam çıkıp çıkmadığını kontrol ederseniz sevinirim.
inşallah işe yaramıştır. Yüklemeden sonra yorumlarınız benim için hazine değerindedir. :gul:

direk eklenti konu olduğundan kaldırıldı. maksat kalabalık olmasın
uygulama linki: https://www.maxicep.com/forum/konu/haberler-com-v1-0-5-reklamlar-kaldirildi.919558/

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb ve noss_bar
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Olmuş bu olmuş :)

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Usta olduysa sayende oldu. bende önce marketten indirdiğimi, sonra kendi editlediğimi hem telefona, hemde bilgisayardaki BlueStacks uygulamasına yükledim. ikisini de kontrol ettim. birde burdan emin olmak daha güzel.

Bilgilendirme için tekrar teşekkürler.

erhan0090

erhan0090

Üye
hocam naptın gonderdim resmi

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
moding klasörunde orjinal apk duruyor mu

erhan0090

erhan0090

Üye
boyle bir klasör var düzenleyeceğim apk yi kopyalıyorum ... Place apk here for moddingdostum bunu nasıl yapcaz kılasör var uygulamayı içine atıyorum böle bir hata alıyorum

Üst Alt