Apk Türkçeleştirme ve Düzenleme - ( Bilgisayar ve Telefon ) 05.02.2023

Sponsorlu Bağlantılar

SHS

SHS

Üye
şimdi başka uygulama denedim toplandı, herhalde diğer uygulamada bir problem var neyse teşekkürler

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
uygulamanın sdk numarası önemli Belki android sürümün desteklemeli

irfan_tr

irfan_tr

Üye
Levent bey merhaba. Sayende apk'nın içinde ne varmış ne yokmuş öğrenmiş oldum. Müsadenle bir kaç soruda ben sorayım.

Windows'ta OllyDbg adlı harika bir hack uygulaması var. Exe dosyayının program kodlarını açarak satır satır çalıştırıyor ve hangi aşamada hangi satırda hangi kodların çalıştığını gösteriyor. Apk için böyle bir uygulama varmı biliyormusun?

ikincisi reklamını kaldırmak istediğim (reklam bahanesi tabiki) çok beğendiğim bir tv ve radyo uygulamasının hem açılışında hem kapanışında olan reklamları bütün smali ve xml dosyalarını aramama rağmen nasıl bir yönlendirme yapıldığını bulamadım. Reklam kaldırma ile ilgili açıklamaları detaylıca okudum. Google , http , www , reklam kelimelerini tek tek taratmama rağmen reklam içeren satırları bulamadım.
Uygulama yüklendikten hemen sonra ve kapandıktan hemen sonra reklamlar geliyor. Nereye bakmalıyım?

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
apk da kodları tek tek gösteren bir apk var mı bilmiyorum hiç denk gelmedim araştırmadım da

açılış ve kapanıştaki reklamlar aynı ise apk ya gömülü olabilirler bu yüzden link olmayabilir bunlar için xml veya smali de kodlama düzenleme gerekebilir apk yı gönderirsen daha detaylı bilgi verebilirim biliyorsun her uygulama farklılıdır o yüzden net birşey söyleyemiyorum direk şurdaki şu kodu değiştir gibi genelleme yapmak zorunda kalıyorum

irfan_tr

irfan_tr

Üye
Açılışta ve kapanışta sorun var. Uygun zamanda bir göz atarsan sevinirim.

Son düzenleme:
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
baktım özelden mesaj attım bilgilendirme ile ilgili

• Beğen
Tepkiler: jojo_va ve irfan_tr
palpolisi

palpolisi

Üye
Levent ben android i kardeşimin leptop u na kurdumna ama çok kasıyor PC de android oyun falan oynanmaz çok küçük boyutlu oyunlar oynanır ve sixaxis senin dediğin gibi olmaz

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
kikiri

kikiri

Üye
noss_bar kardeş bu smali dosyaları hangi dilde yazılıyor... Bunun hakkında bilgi verirsen memnun olurum...Teşekkürler.

• Beğen
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
java

• Beğen
Tepkiler: jojo_va
hospiti

hospiti

Üye
eyvallah

• Beğen
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

palpolisi

palpolisi

Üye
samsung s4 root yaparken bozdum yardım edebilecek varmı . odin 3.10 da AP yazan yere I545_NK1_Stock_Kernel.tar.md5 bunu koydum ve starta bastım ve telefon çöktü .BURDAN BULDUM

TRSweet

TRSweet

Üye
samsung s4 root yaparken bozdum yardım edebilecek varmı . odin 3.10 da AP yazan yere I545_NK1_Stock_Kernel.tar.md5 bunu koydum ve starta bastım ve telefon çöktü .BURDAN BULDUM
Senin s4 hangi marka ?

palpolisi

palpolisi

Üye
İ9500

palpolisi

palpolisi

Üye
SAMSUNG S4 İ9500 BU

palpolisi

palpolisi

Üye