Apk Türkçeleştirme ve Düzenleme - ( Bilgisayar ve Telefon ) 05.02.2023

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sağ tıkla yönetici olarak çalıştır birde java yüklü olmalı

kotku

kotku

Üye
Hepsini denedim. Hatta ayıkladığım apk yı tekrar deneyim dedim onda da hata verdi. Format atmıştım pc ye ondan olabilir mi?

IYI

IYI

Üye
Telefondan nasıl çeviri yapacağız. Başlıkta var ama konu içerisinde anlatılmamış.

Dm.Pro

Dm.Pro

Üye
biraz zor geldi

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Zor degil zaman aliyor sadece merak olmali o zaman daha zevkli oluyo

putty_blonde

Üye
kayıt günlüğünde sistem belirtilen yolu bulamıyor diyor multitools u başka klasöede atmadım yine bu hatayı veriyor neden acaba

kotku

kotku

Üye
Çeviride hata yapmışsındır yada uygulama ismini kısa tut ve isim boşluklarının arasına - işaretini koyarak tekrar 9 ile ayıkla

mertbahar5

mertbahar5

Üye
arkadaşlar mrb. bazı apkleri türkçeleştiriyorum vs. falan ama açılışta örneğin / mert bahar yazıyor bu yazıyı kaldırmak için ne yapmak gerek? hangi dosyayı düzenleyeceğiz.
classes.dex düzenleyince uygulama hata veriyor.

kotku

kotku

Üye
String dosyasında veyahut diğer dosyalarda varsa o linki silip başka link koyabilirsin ama classes. dex dosyasında ise hiç kurcalama hata alırsın

• Beğen
Tepkiler: mertbahar5

putty_blonde

Üye
ismini kısalttım ama yine sistem belirtilen yolu bulamıyor hatası alıyorum ne yapmam gerek başka

mertbahar5

mertbahar5

Üye
String dosyasında veyahut diğer dosyalarda varsa o linki silip başka link koyabilirsin ama classes. dex dosyasında ise hiç kurcalama hata alırsın
strings dosyası hangi klasörde ?
Strings klasöründe sadece uygulama adı vs. bulunuyor. diğer dosyalardan kastın nedir? sonuçta onlarca dosya var. :)

putty_blonde

Üye
uulamada hata olduğunu düşünmüorum çünkü yaklaşık farklı 10 uyulama denedim

kotku

kotku

Üye
Her uygulama toplarken yada çıkarırken hata verebilir. Bende de çok oldu.

yedifark

Üye
uygulamanın içindeki çalışmayan linkleri nasıl değiştireceğiz

matomik

matomik

Üye
Programın pencere versiyonu çıktı. Onun ile alakalı güncelleme yapacak mısın. Bu arada anlatım için teşekkür ederim. Yalın ve açıklayıcı bir kılavuz olmuş.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Link arar misin pencere versiyonu nasıl ki

matomik

matomik

Üye
@nos_bar özelden atıyorum link.

galactico

galactico

Üye