Apk Market (Türkiye'nin ilk apk marketi)

Konu, 'Android Diğer Çeşitli Uygulamalar' kısmında mersinstyle tarafından paylaşıldı. Okunma: 40733 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Apk Market (Türkiye'nin ilk apk marketi)

Uygulama Adı : apk_marketim.apk
    Uygulama Versiyon : 1.1 ve 1.2
    Uygulama Dili : TR
    Uyumlu Sürümler : 1.6 ve üstü
    Uygulama Açıklaması : m.apkmarketim.com'un kısa yolunu telefonuza ekler
    Uygulama Konusu ve Detaylar : Apk Market İndir [Mobil Cihazlar İçin]

İndir :

Apk_Marketim_v1.1.apk - 4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir
    Apk_Marketim_v1.2.apk - 4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir

Alternatif :

http://www.googleandroid.gen.tr/attachment.php?aid=1329
    http://www.googleandroid.gen.tr/attachment.php?aid=1328

Uygulamayı kurup browserimle dosya indiremiyorum sorunu yaşıyorsanız bu sizin telefonunuzda kullanmış olduğunuz tarayıcınızın yetersizliğinden kaynaklanıyor. Böyle bir sorun yaşıyorsanız eğer BURADAN Skyfire browserini indirip kurun ve varsayılan tarayıcı olarak seçin. Daha sonra Apk Marketim uygulaması ile telefonunuza rahatlıkla dosya indirebilirsiniz.

Yazan: mersinstyle
  2. cupcake de çalışsa çok iyi olurdu ya

3. buradan indirdiğim dosyalar neden çalışmıyor. Başka sitelerden aldıklarımın hepsi çalıştı.
    Hatta SD karta atıp bakıyorum diğer sitelerdeki dosyaların logoları ondroid logosu
    bu siteden indirdiklerim işe böyle bir çark dişli gibibir logo ile duruyor ve onların hiç birisi kurulmuyor.
    Üstlerine tıklandığında install tuşu da çıkmıyor.
    Hatamı yapıyorum bu sitedeki dosyalar için acaba bir ara program mı lazım...

4. bu uygulamaya girdiğimde hattan internete mi giriyo yoksa herşey bedava mı

58lanet65 bunu beğendi.

Apk Market (Türkiye'nin ilk apk marketi) konusuna benzer içerikler

1. Android Market apk ( 15 Mart 2011 | Android Genel )

Merhaba Samsung galaxy minim var ve android marketin uygulamasını telefona yükledim ama bazen markete girdiğimde bazense markette bi uygulamanın bilgilerine bakarken market hata verip kapanıyor.Bu sorunu nasıl çözerim acaba??
  2. Apk Market Uygulaması (Version 1.0.3) ( 15 Haziran 2011 | Android İnternet Uygulamaları )

Uygulamayı indirip Android telefonunuza kuruyorsunuz. Sadece bir defalığına menü tuşuna basıp adres eklemeye giriyorsunuz. Adres zaten otomatik gelecektir sonra adresi ekleyerek çıkıyorsunuz. Sonraki seferlerde yeniden adres eklemeye gerek...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 20:53:24