Apk Editör (Apk Türkçeleştirme,Düzenleme )[Hatasız,Telefondan]

Sponsorlu Bağlantılar

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Apk Editör (Apk Türkçeleştirme,Düzenleme )[Hatasız,Telefondan]
Böyle yararlı bir konunun neden silindiğini anlamış değilim ben tekrar paylaşıyorum.:cool:

Apk Editör Pro'yu diğer uygulamalardan ayiran ozelligi apksi bulunmayan (Yüklenmiş haldeki oyun,uygulama) apklari dahi duzenliyebiliyor.
Ayrica bunu çok basit yapiyor siz apk yı seçiyorsunuz.
Basta otomatik stringleri bulmaya çalışıyor. Onları Türkçeleştiriyoruz hemen. Ardından bu bize yeterli olmadığından orta alt kısımdaki resource içine girip " values" adli klasorun icindeki "strings.xml" dosyasini aciyoruz. Sonra sağ üst kosedeki duzenleme modunu açarak">yazi<" arasını düzenliyoruz.
Düzenleme modunu muhakkak açın yoksa name değerleriyle oynatiyor. Farkedersiniz zaten.;)

Ardından Kaydeder etmez apk yı imzalayıp hooop Apkeditor adli klasorde topluyor.

Link:

Resimleri Mobilde yazdığım için driveden paylasacagim zaten actiginizda buyuk ihtimal onizleme direk gelecektir.Anlayışınız için Saolun:D

Resimler:

Bilgisayar başına geçtiğimde konu düzenlenecektir.
Bugün yeni sürümü çıkmıştır.

Buda full versiyonudur.

• Beğen
Tepkiler: bveo1990 ve Yusuf_EMRE

mabdussamed

mabdussamed

Üye
On uygulamanın dokuzunda hata veren ve bütün uğraşı heba eden uygulama.

• Beğen
Tepkiler: ghstr ve boyabatlı
boyabatlı

boyabatlı

Üye
bende randıman alamadım düzenleme yapıyorum kaydet diyorum yükle aynı değişiklik yok

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Kaydediyorsunuz eski sürümü kaldırıp yenisini kuruyorsunuz ve değişiklik yok enteresan:hmmm
Bence tekrar deneyin bende sorunsuz oluyor :)

akflat

Üye
Şöyle bir yorumlara baktım çoğunluk olumsuz olarak programın tam görev yapmadığını yazmışlar ama ben hiç bir hata ile karşılaşmadım hatta nova launcher eksik yerlerini türkçe dilini bu program sayesinde yaptım:thumbup:

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Kendimden şüphe etmeye başlamıştım rica ederim:oke:

• Beğen
Tepkiler: akflat

Mako.79

Üye
Güzel bir paylaşım teşekkürler benim işime yaradı

securiter20

securiter20

Üye
Bu program ile reklamları da kaldırabiliyorsunuz. Bilmeyenler için...
Ben biraz bu reklam kaldırma işlemi ile uğraştım. Bannerleri eksiksiz kaldırıyorum ama tam ekranda açılan reklamları (admob mu deniyor ne) engellemeyi başaramadım. Yapabilen var mı acaba?

Bu arada; Reklam engelleme programları (Adblock, Adaway...) var ama onları kullanmadan programın reklamsız halini kullanmak istiyorum. Çünkü her yüklediğim program telefonu yavaşlatıyor. Antivirus gibi düşünün bütün programları taramadan geçirip reklamları engellemeye çalışırken telefon yavaşlıyor.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf_EMRE

H0lligan

Üye
Bu program ile reklamları da kaldırabiliyorsunuz. Bilmeyenler için...
Ben biraz bu reklam kaldırma işlemi ile uğraştım. Bannerleri eksiksiz kaldırıyorum ama tam ekranda açılan reklamları (admob mu deniyor ne) engellemeyi başaramadım. Yapabilen var mı acaba?

Bu arada; Reklam engelleme programları (Adblock, Adaway...) var ama onları kullanmadan programın reklamsız halini kullanmak istiyorum. Çünkü her yüklediğim program telefonu yavaşlatıyor. Antivirus gibi düşünün bütün programları taramadan geçirip reklamları engellemeye çalışırken telefon yavaşlıyor.
lucky patcher isini gorur ;)
Böyle yararlı bir konunun neden silindiğini anlamış değilim ben tekrar paylaşıyorum.:cool:

Apk Editör Pro'yu diğer uygulamalardan ayiran ozelligi apksi bulunmayan (Yüklenmiş haldeki oyun,uygulama) apklari dahi duzenliyebiliyor.
Ayrica bunu çok basit yapiyor siz apk yı seçiyorsunuz.
Basta otomatik stringleri bulmaya çalışıyor. Onları Türkçeleştiriyoruz hemen. Ardından bu bize yeterli olmadığından orta alt kısımdaki resource içine girip " values" adli klasorun icindeki "strings.xml" dosyasini aciyoruz. Sonra sağ üst kosedeki duzenleme modunu açarak">yazi<" arasını düzenliyoruz.
Düzenleme modunu muhakkak açın yoksa name değerleriyle oynatiyor. Farkedersiniz zaten.;)

Ardından Kaydeder etmez apk yı imzalayıp hooop Apkeditor adli klasorde topluyor.

Link:

Resimleri Mobilde yazdığım için driveden paylasacagim zaten actiginizda buyuk ihtimal onizleme direk gelecektir.Anlayışınız için Saolun:D

Resimler:

Bilgisayar başına geçtiğimde konu düzenlenecektir.
Bugün yeni sürümü çıkmıştır.

Buda fu ll versiyonudur.
zamaninda bende kullanirdim ama dedikleri gibi cokda ise yarayan bise degil bu olmadanda mobilden apk duzenlenebilir turkcelestirme konusunda bise demiyorum xml i her editor acmiyor ama isini geregi kadar yapmiyor suan.

securiter20

securiter20

Üye
lucky patcher isini gorur ;)

Lucky patcher ı da denedim ama olmadı. Reklamı mainactivity nin içine gömmüşler. Lucky patcher ile mainactivity i engellediğim zaman apk yükleniyor ama çalışmıyor.

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Uygulamanın internet bağlantısını kesebilirsiniz?

securiter20

securiter20

Üye
Uygulamanın internet bağlantısını kesebilirsiniz?

Tamam ama internet ile çalışan bir uygulama. Mesela MP3 download proğramı.
İnterneti kesersem bu sefer mp3 araması ve indirmesi yapamam.

Veya internet TV programı. internet olmazsa TV izleyemem.

• Beğen
Tepkiler: NextWorld

H0lligan

Üye
Tamam ama internet ile çalışan bir uygulama. Mesela MP3 download proğramı.
İnterneti kesersem bu sefer mp3 araması ve indirmesi yapamam.

Veya internet TV programı. internet olmazsa TV izleyemem.
dedigin programi atsana bi yav ugrasasim geldi :ehe

securiter20

securiter20

Üye
dedigin programi atsana bi yav ugrasasim geldi :ehe
Valla çok minnettar kalırım. Bana da öğretirsen sevinirim. Daha önce mp3 programını atmıştım. Yasak olduğu için onaylanmadı. Özelden atayım.

Apokzlds

Üye
Acaba oyunlardaki para bölümüne nasıl ulasabiliriz

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Aradan geçen beş yıla ramen apk editör aynı hatayı veriyor ne diye güncelliyorlar acaba hata vermeyen sürümü varmı acaba

denizci35

denizci35

Üye
MT manager Türkçeleştirme konusunda daha pratik bana öyle geldi

• Şaşırdım
Tepkiler: fatihmenteş

Üst Alt