Apk Düzenleme - Yardım

Konu, 'Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek' kısmında Arai tarafından paylaşıldı. Okunma: 1343 | Cevaplanma: 20

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Apk Düzenleme - Yardım

Apk uzantıyı jar olarak değiştir içine girebilir düzenleye bilirsin.

Yazan: sss125

Apk Düzenleme - Yardım konusuna benzer içerikler

1. Apk Düzenleme Programı Lazım ( 11 Eylül 2013 | Android Genel )

Merhaba arkadaşlar ben apex launchere icon paketi yapmak istiyorum. Herhangi bir icon paketini düzenleyebileceğim apk düzenleme programı varmı? script ile yapılanı denedim ama çalışmadı bilgisayarımda.
  2. Uygulama Linux Apk Düzenleme? ( 24 Kasım 2013 | Android Uygulama ve Oyun Yardım )

Linux'te Apk düzenleme konusunda yardımcı olabilecek var mı ? Romun arayüzünü düzenlemek için istiyorum.
  3. Yardım Linux Apk Düzenleme? ( 24 Kasım 2013 | Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek )

Linux te Apk dosyasını nasıl düzenleyebilirim , apk dosyasını nasıl çıkarabilirim ?
  4. Duyuru Apk Düzenleme Ve Türkçeleştirme Anlatım Konusu Açıldı ( 18 Aralık 2013 | Android Genel )

APK Türkçeleştirme ve Düzenleme - Resimli ve Videolu Anlatım Konu içeriği 1. Apk ayıklaması 2. Apk toplaması 3. Apk imzalaması 4. Apk dil düzenlemesi (türkçeleştirme) 5. Apk dil güncellemesi (yeni apk için eski dil dosyası ekleme) 6. Apk içinde...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 2:20:47