apartman yöneticisinden duyuru...

Konu, 'Mizah - Eğlence - Fıkra' kısmında sublieutenant tarafından paylaşıldı. Okunma: 19943 | Cevaplanma: 10

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. :kop: :kop:

2. böyle yöneticiye can kurban:kop: :kop: :kop:

3. amin..

4. Güzelmiş :)

5. adam haklı,

6. arkadaşlar birde cem uzan şovu buldum yeni konu açıp forumu kirletmek istemedim,bakın cem uzan bu seçimde neler yapacak.. birazda buna gülün bakalım...

7. dün maç izliyorum büyük ekranda kahvehanede alt yazıda cem yılmazın "mazot 1 ytl olacak" yazısı geldi salon maçı bırakıp komple gülmeye başladı. hey gidi uzan hey

bu arada Tanrı hepimizi bu eşşeğin zulmünden korusun

AMİN....

eşşek derken tuwaleti tıkayandan bahsettim yanlış anlaşılmasın

8. cem uzan çok komik yaaa......:kop: :kop: :kop: :kop:

9. hepsi çok komik tşkler:spr

apartman yöneticisinden duyuru... konusuna benzer içerikler

1. Duyuru................. ( 4 Nisan 2009 | Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları )

Arkadaşlar daha 3 gün öncesine kadar aktif olan İddaacılar grubumuzu sildim ....:oke: Nedenim:İddaa oynayarak cok para harcanıyor...Ve insanları günaha teşvik etmemek için böyle bir karar aldım...:oke: İnanırmısınız bir kuponla kazanılan para...
  2. Duyuru: ( 16 Ağustos 2012 | Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları )

Forumumuzda yer alan "Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları" adlı bölümümüzün adı "Revengeful" olarak değiştirilmiştir. Bilginize... :eller: :ehe :utan
  3. Duyuru ( 13 Kasım 2012 | Symbian^3 Genel )

Meraba arkadaşlar uzun zamandir üzerinde çaliştiğim hd oyunlari bitirdim ve ovi store,ye gönderdim ve oyunlarim en kisa zamanda yayinlanir oyun ücretini 6 tl olarak belirttim destek olmak isteyen arkadaşlar ovi,den satin alabilirler.
  4. Duyuru ( 13 Eylül 2013 | Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları )

12 Eylül 2013 Perşembe yani dün akşam saat 17.00 sularında sunucu tarafında yapılan IP değişiklikleri dolayısı ile, DNS sunucuları yeni IP yi bulamadıklarından bazı kesimden siteye erişiminiz sağlanamamıştır. Eğer siteye erişebiliyorsanız, DNS...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Eylül 2015 Cuma - 6:47:53