Apartman Denetim Kurulu Raporu Örneği

Konu, 'Genel Hukuk' kısmında Dogus Pertez tarafından paylaşıldı. Okunma: 4210 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Apartman Denetim Kurulu Raporu Örneği

blok denetim örneği, apartman yönetici rapaoru, apartman yönetici raporu, blok denetim kurulu raporu örneği, blok denetim rapor örneği, apartman yönetim raporu, rapor örneği, apartman denetim raporu örneği, denetim raporu örneği

Apartman Yönetimi Denetim Raporu Örneği

KAT MALİKLERİ KURULUNA SUNULACAK DENETİM KURULU RAPORU

………………….APARTMANI DENETİM KURULU RAPORU

……………………Apartmanı yöneticisinin 01.01.2010-31.12.2010 tarihleri arasındaki bir yıllık döneme ait çalışmaları ve faaliyetleri denetlenmiş aşağıdaki hususlar tespit edilmiştir.

A-MALİ YÖNDEN YAPILAN İNCELEME:

1-Belirtilen döneme ait gelir ve giderlerin aşağıdaki gibi olduğu tespit edilmiştir.

GİDERLER
    MİKTARI
    1-Yakıt Gideri
    2-Elektrik Gideri
    3-Su Gideri
    4-Kapıcı Gideri
    5-Bakım Onarım Gideri
    6-Demirbaş Gideri
    7-Temizlik Gideri
    8-Muhtelif Giderler
    ——————————————+————————
    TOPLAM

GELİRLER
    1-Aidat Gelirleri
    2-Faiz Gelirleri
    ——————————————-+————————
    TOPLAM

2-Gelir ve gider arasındaki farkın aşağıdaki gibi olduğu tespit edilmiştir.

GELİR /GİDER FARKI

GELİRLER——————————-
    GİDERLER——————————-
    MEVCUT———————————

Yazan: Dogus Pertez

Apartman Denetim Kurulu Raporu Örneği konusuna benzer içerikler

1. Apartman Yönetimi Toplantı Tutanağı Örneği

apartman karar defteri örneği, apartman karar örnekleri, apartman yönetimi karar defteri örneği, apartman karar defteri karar örnekleri, apt yönetimi, apartman toplantı tutanağı örneği, apartman yöneticisi seçimi karar örneği, toplantı tutanağı...
  2. Apartman yönetim kurulu nasıl kurulur

apartman yönetimi nasıl kurulur, kat malikleri kurulu oluşturma, apartman yönetimi kanunu 2011, apartmanda yönetim nasıl kurulur, apartman yöneticiliği nasıl, apartmanda ilk yönetim kurulu 2011, apartman yönetim kurulu oluşturma, kat malikleri...
  3. Apartman Yönetimi İşletme Projesi örneği

apartman projesi örneği, örnek site işletme bütçesi, apartman kesin hesabı, apartman hesap özeti, apartman genel kurul kesin hesap özeti İŞLETME PROJESİ İşletme projesi Tesisin (Apartmanın) Gelecek yıl için gelir ve giderlerinin tahmin...
  4. Etik kurulu raporu açıklandı.!

TRT 3'te yayınlanan Basın Tribünü adlı spor programında Etik Kurulu'nun raporu açıklanıyor. Etik Kurulu'nun raporuna göre Eskişehirspor - Fenerbahçe maçında Fenerbahçe yöneticilerinin şike girişiminin tespit edildiği ancak sahada şike...
  5. F.bahçe'nin UEFA Denetim ve Disiplin Kurulu Sevki

Futbolda şike iddiaları nedeniyle UEFA Denetim ve Disiplin Kurulu'na sevk edilen Fenerbahçe Kulübü, yarın duruşmalı toplantıda sözlü savunma yapacak. Yazılı savunmasını ve itirazlarını daha önce kurula sunan sarı-lacivertli kulüp, Nyon'da...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 1:02:41