Anycool F988 Oyun Çalıştıramayanlar Buraya

Sponsorlu Bağlantılar

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
Anycool F988 Oyun Çalıştıramayanlar Buraya
Arkadaşlar önceden tc800 d7000i d6000i vb. telefonlar oyun çalıştı f988 de oyun çalıştıramayan arkadaşlarımız var.Ama ben diyorum herkes denesin mutlaka bir sonuç verecektir.

arkadaşlar biliyorsunuz bugüne kadar cebimize oyun yükleyemiyorduk ama ben cep telefonuma yükledim mtk 6225 ve üst çipli telefonlarada uyumlu olduğunu duyurdum ben burda geniş bir anlatım vs vs yapmayacağım ben yaptıysam hepiniz yaparsınız şimdi size iki tane kod vereceğim bu kodları yine bekleme ekranında tuşlayın eğer telefonunuzda herhangi bir tepki varsa bi şekilde oyun yükleyebilirsiniz daha önce dediğim gibi yöntem alışageldiğimiz şeklinden çok farklı.Herkese iyi forumlar.

*#777755999# beklenen tepki Factory Id
*#220807# beklenen tepki internete bağlanma

konuyu buraya açmamın nedeni kullandığım telefonun f988 olmasıdır ama mtk 6225 ve üstü için de geçerlidir. ama bazı 6225 yazılım farklılığı nedeniyle bu kod çalışmıyor
ayrıntılı anlatım yapmamamın nedeni bizim üyelerimizin sitemizden aldığı herşeyi editleyip kendi adına yayınlamasıdır bu konuda lütfen talepte bulunmayın

Devamı aşağıda:
Evet devam ediyoruz.

Arkadaşlar bu oyunlar aşağıdaki linkteki kodların açıldığı telefonlar içindir resimler çok net değil bu nedenle sizden özür dilerim aceleye geldi zaten menü açıldığında anlarsanız

İlk önce bunu indirin.
anycool oyun ve klasörler indir

Rar kodu: www.maxicep.com

rardan çıkan 3 klasörü hafıza kartına atın

arkadaşlar oyunlar da karakter sorunu ve nes olmayan oyunların çince olması nedeniyle karmaşık gelebilir size ama alıştıktan sonra çözersiniz şu uyarıyı da yapmam lazım bazı oyunlarda bilirsiniz online skor gönderme ve online oyun oynama seçeneği olduğundan yanlış basacağınız bazı tuşlar nete bağlanmanıza ve kontörünüzün gitmesine sebep olabilir

bu klasörleri hafıza kartına attıktan sonra oyunu
*#220807#basarak açıyoruz
ilk resimde gördüğünüz gibi oyunlar gelir bazıları sarı smiles şeklinde gözükmektedir
bunları ikinci resimdeki talimatlara göre açıp silme ve ön yükleme şansınız var ama nes oyunları sadece hafıza kartından silebiliyoruz içinde boyut nedeniyle sadece bir tane nes oyunu mevcuttur
asew kardeşimizin eklediği oyunları indirebilirsiniz denendi çalışyor

gelelim kendi uzantısına mrp uzantılı oyunları açmaktadır bu oyunları direkt mythroad atıyorsunuz nes oyunlarını da mythroadın içindeki nes klasörüne atacağız elimdeki oyunları eklemeye çaılışırım mrp uzantılı oyunların daha yeni ve kaliteli olduğunu nes e göre söyleyebilirim nes nintendo oyunları daha eski ve atari oyunları ama bu konuda sıkıntı yaşamazsınız nes oyun bulmak daha kolay çünkü

nes oyunları açma
bende 97.sırada görünüyor 4 karakterli ve oklu bir menü 1.sıradakine
tıklayıp açma tuşuna bastığınızda beyaz ampul çıkar onu anaylayıp QQ kare kare diye devam eden yerden oyunları görebilirsiniz

beğendiğiniz konu mesajlara rep ve teşekkür veya yorumlarınızı bekliyorum deneyen arkadaşlar sonuç yazarsa sevinirim telefon üzerinde işleme de ihtiyaç duyabiliriz çünkü

size mrp oyunlarla ilgili bide ipucu vereyim çince olduğu için genelde ilk menü oyunu açar sondaki kapar açılışta soru işareti çıkarsa onaylarsanız oyunu sesli oynarsınız
nes oyunlar içinde oyunu açtıktan sonra ilk geri tuşuna bastığınız da beş aşamalı bi menü çıkar ilki listeyi görmenizi sağlar sonuncu ise oyun ses ayarıdır 12345 seviye girebilirisiniz

eklediğim dosyada QQ2008,A8 Müzik box,msn gprs ile çalışır ama müzik box ta sadece müzik dinlerseniz kont gitmez burdaki msn programları da işimize yaramaz çin net ayarları gömülmüş içine
not:müzik boxıda playlist dosyasını silin öle çalıştırın.

Bu işlemleri uygulayanlar sonuçsuz kalmamıştır.

• Beğen
Tepkiler: ege970, GAVSBABA, transat236 ve 4 diğerleri

ahmet1987

Üye
bu dediklerin n100 de çalışırmı ? :)kardeş şimdiden tşk

! AhmeT !

! AhmeT !

Üye
teşekkürler

Odysseus

Odysseus

Üye
Telefonunuza herhangi bir sebeple kod girmemeniz gerektiğini daha önce konularımda belirtmiştim. Şu an itibariyle tek yapabileceğiniz servise götürüp firmware yükletmek

Ozan

Ozan

Admin
Dosya linki yenilendi ve rar açma kodu düzeltildi.

Konudaki bu tarz yorumları da silerek temizlik yaptım zira önceki kodu kimse anlamamıs birçok kirlilik olmus

kaan_kuki

Üye
allahhh razı olsun bende oldu herkes denesin teşekkürlerrrrrrrrrrrrr(metom s66i)

ecarlos33333

Üye
çalışmadı yawwwwww:agla

ömer_005

Üye
ARKADAŞLAR bende şifreyi girdiğim zaman kontör gidiyor. haberiniz olsun

kasga

Üye
rar ölü calısmıor:S

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Sağol

banderras0007

Üye
Emeğine sağlık cok teşekkürler

s5ef8a

Üye
kardes verdıgın sıfreyle ınternete gırmeye calısıyorum ama baglanmıyor

jackalx_06

jackalx_06

Üye
bi deneyelim.

yanis1994

Üye
kardeş bu t 828 de oluyormu

ersin93

Üye
Kusura bakmayın ben oyunların bulunduğu yeri bulamadım link koyabilir misiniz!!?c

mc zerem

mc zerem

Üye
tşkler

muresha1

Üye
sağol kardeşim

dglysf

dglysf

Üye
helal olsun kardesim heralde tarih yazdın ben bu telefonlarda oyun calısacagına inanmıyordum harbiden helal olsun...yhani yakınlarda falan olsan bi yemek ısmarlardım sana :D XD

rapchi55

Üye
arkdaşlar dizine çıkart derken prola istiyor onu girmeden de oyunu açmıyo bi yardım etseniz

ali_5

Üye
allah razı olsun kardeş . f88 de çalıştı kimse oyun yüklenmez diyodu .emeğine sağlık...

--------------- Ekleme ---------------

bu *#220807# basıyorum sadece internete giriyo ya bu koda nerdeyken asacam lütfen her şey oldu bi tana b u kod olmadı

Üst Alt