Anycool Dokunmatik Telefonlara Nasıl Oyun Atılır

Sponsorlu Bağlantılar

ergunbaba

Üye
    Konu Sahibi
Anycool Dokunmatik Telefonlara Nasıl Oyun Atılır
ANYCOOL DOKUNMATİK TELEFONLARA NASIL OYUN ATILIR
JAVA YÜKLENME ŞANSI VARMI :oke::(

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Çin malı telefonlarda "Standart"işletim sistemi bulunuyor..Yani Java,Symbian,windows mobile,linux vs tabanlı olmadığı için ne oyun ne program hiç birini atamazsınız.

itirpan

Üye
Ben yükledim ve kullanıyorum. Forumda arayın.

cowboy_2960

Üye
Bende yukledim ve kullanıyorum kim demiş ki atılmaz diye..........

FATIH_35

Üye
yükled,ysen yazda bizde faydalanalım.
faydasız mısınız??? :)

karakayalı

Üye
niy eyüklenmesin

general364g

general364g

Üye
Arkadaşlar bu oyunun setup'ını paylaşın da biz de oynayalım benimki anycool t818

BURSABURGAZ

Üye
linkleri verinde bizde yüklüyelim

osmaann

osmaann

Üye
ortaya laf atıp sonra cewap wermeyenlerden iğreniyorum(arkadaslar çou çin telde oyun yüklenmior nes. filan diolar hikaye oyun yüklenmior java tabanı,yoksa bazılarnda var ama çok az modelde mevcut şahsen 2 kez anycool t828 eskittim ama oyun konusunda pro konusunda bakmadığım yer kalmadı ne yazıkki yok)

lax123

lax123

Üye
Dokunmatik oyunlar cok az yaa

toprakxx

toprakxx

Üye
çin malı telefonlarına oyun yuklen miyo.çin malları.ben kackere denedim ama d.yoneticide desteklenmıyordu

kenan ak

Üye
arkadaşlar anycool f988 oyun atılırmı atılırsa nasıl

unalkazdal

Üye
.jar uzantılı prg ve oyunlar çalışıyo

memo166

Üye
kim demiş bulunmuyodiye ben kullanıyo1rum işte link
siteden indirin bazıları calışmaya bilir

yabus_tihac

yabus_tihac

Üye
arkadaşlar benim telefon ''samsung s8000'' Çin malı... java var NOT:(opera mini, eMSN, Messenger gibi programları var) oyun varmı?:hmmm varsa yüklerseniz sevinirim:oke:............................

mami.2.5

Üye
arakadaslar anycool tlfonlarında java yoq atılması ımkansız bı kac kısı atar onlara tlfnları ıyı cıkmıstr java vardır mesala benım tlf t828 oyun atamıom java desteklemıo :oke:

Üst Alt