Antivirüs Programı Almayı Düşünüyorum

Sponsorlu Bağlantılar

By gece

By gece

Üye
    Konu Sahibi
Antivirüs Programı Almayı Düşünüyorum
Sizce ne almalıyım. Ne önerirsiniz.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Avast.Yerli Markalarda VarAma Ne Derece Sağlıklı Olurlar Bİlmem.Korsan Neden Kullanmıyorsun?

Invoke

Invoke

Üye
Avast.Yerli Markalarda VarAma Ne Derece Sağlıklı Olurlar Bİlmem.Korsan Neden Kullanmıyorsun?
axafsdfsdfxcsdgrtenohsdgmkşifö.WEsçzx :D
O kadar alışmışız ki işin yanlışına birisi doğrusunu yapınca şaşırıyoruz. "Niye yanlışını yapmıyorsun?", diye soruyoruz. @DarkredBlue61

Hocam yine de almadan önce programların kendi internet sitesinden bir deneme sürümlerini indir. Kullan bi' 3 hafta 1 ay.
Baktın işine yaramıyor, baktın ağır geliyor performansını etkiliyor vs. Almazsın. Dene derim yani. Sen ne kullanıyorsun dersen; malwarebytes - antimalware, anti exploit yetiyor. Hatta mbam bile çoğu zaman devre dışı, ara ara taratıyorum.
PC'yi ne için, nasıl kullandığına bağlı olarak da değişir sorduğun sorununun cevabı.

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
axafsdfsdfxcsdgrtenohsdgmkşifö.WEsçzx :D
O kadar alışmışız ki işin yanlışına birisi doğrusunu yapınca şaşırıyoruz. "Niye yanlışını yapmıyorsun?", diye soruyoruz. @DarkredBlue61

Hocam yine de almadan önce programların kendi internet sitesinden bir deneme sürümlerini indir. Kullan bi' 3 hafta 1 ay.
Baktın işine yaramıyor, baktın ağır geliyor performansını etkiliyor vs. Almazsın. Dene derim yani. Sen ne kullanıyorsun dersen; malwarebytes - antimalware, anti exploit yetiyor. Hatta mbam bile çoğu zaman devre dışı, ara ara taratıyorum.
PC'yi ne için, nasıl kullandığına bağlı olarak da değişir sorduğun sorununun cevabı.
Yanliş Sana Göre Yanliş.Dikkat Edersen Önerdiğim Yazılım Ruslara Ait Bir Yazılım Yani Müslüman Olmayan Bir Toplum.Alacağin Yazılım Yerli Olsaydı Korsan Önermezdim Çünkü Doğru Değil.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Eğer,
1- Her internete girişinde Dikkat etmeden önüne gelen web sayfalarına giriyorsan...
2- Sistem Uyarılarına dikkat etmeden gelen her sayfayı clickliyorsan..
3- Güvenilir sayfalar dışında da dolaşıyorsan...
4- Gerek kendine ait ve gerekse arkadaşlarına ait USB Flash disklerini bilgisayarında sık sık kullanıyorsan,
Kaspersky veya F-Secure anti virüs proğramını öneririm.

Şayet uyarılara dikkat ediyorsanız, girdiğiniz web sayfalarının bilinen ve güvenli olanlarına giriş yapıyorsanız Windows Defender'i öneriyorum.( En azından sistemin kendi virüs proğramı.)

Free virüs proğramlarının pek etkili olmayacağını düşündüğümden önermiyorum.

Şunu da unutmayın ki en iyi virüs proğramı bile izleme yapar.
Gönül ister ki milli bir virüs proğramımız olsun..

Invoke

Invoke

Üye
Yanliş Sana Göre Yanliş.Dikkat Edersen Önerdiğim Yazılım Ruslara Ait Bir Yazılım Yani Müslüman Olmayan Bir Toplum.Alacağin Yazılım Yerli Olsaydı Korsan Önermezdim Çünkü Doğru Değil.

Gavurun malını çalmak doğru mu yoksa hiç kullanmamak mı daha doğru?

By gece

By gece

Üye
    Konu Sahibi
eset kullanmıştım daha önce korsan. bilgisayarımı çok yoruyordu. Bit defender kullandım deneme sürümü bitti. pek beğenmedim açıkcası. Bilgisayarımı çok yoğun kullanıyorum. günde 3-4 tane rahat usb giriyor. İnternet sitelerinde geziyorum. Zararlı sitelere pek nadir giriyorum.(yanlış anlamayın. bazen film izlerken arkada açılan reklamlar oluyor.)
Dolayısıyla bi virüs programına ihtiyaç duyuyorum.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Gavurun malını çalmak doğru mu yoksa hiç kullanmamak mı daha doğru?
Gavurun Malını Alıp Kullanman Ona Maddi Manevi Destek Sağlaman Kadar Zararlı Değil Çalarak Kullanman.
eset kullanmıştım daha önce korsan. bilgisayarımı çok yoruyordu. Bit defender kullandım deneme sürümü bitti. pek beğenmedim açıkcası. Bilgisayarımı çok yoğun kullanıyorum. günde 3-4 tane rahat usb giriyor. İnternet sitelerinde geziyorum. Zararlı sitelere pek nadir giriyorum.(yanlış anlamayın. bazen film izlerken arkada açılan reklamlar oluyor.)
Dolayısıyla bi virüs programına ihtiyaç duyuyorum.
Avastı Dene.Normalde İnternet Security En Ağır Antivirüstür Fakat KEsinlikle Sistemini Yavaşlatmaz.Pişmanda Olmazsın Tüm Sistemlerde Rahatlıkla Kullanabilirsin.Deneme Sürümünü İndir Hatta Kayıt Olursan 3Aya Kadar Bedava Kullanabiliyorsun.

vedat1966

vedat1966

Üye
Avast internet security tavsiye ederim. Bir kaç yıldır kullanıyorum. Arkadaşların söylediği gibi deneme sürümlerini kullanıp karar vermekte fayda var.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
PCin güçlü ise Eset tavsiye ederim
ben hersene 1 yıllık alıp kullanıyorum

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Beyler, konunun yeri burası degil elbette..
Söz konusu çalmak ise kimin malı çalınırsa çalınsın tepki aynı olmalı....

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Korsan kullanıma ben de sonuna kadar karşıyım

örn eset g2a gibi sitelerdr 16-25tl falan 1 yıllığı

hem virus veri tabanını güncelleme imkanınız olur hem de ***** adı verilen ne olduğu belirsiz yazılımlarla başka virüslere kapınızı açmamış olursun

By gece

By gece

Üye
    Konu Sahibi
Korsan kullanıma ben de sonuna kadar karşıyım

örn eset g2a gibi sitelerdr 16-25tl falan 1 yıllığı

hem virus veri tabanını güncelleme imkanınız olur hem de cra ck adı verilen ne olduğu belirsiz yazılımlarla başka virüslere kapınızı açmamış olursun
Hocam sana zahmet bana 2 pc için bulabilir misin uygun bir fiyat.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Hocam sana zahmet bana 2 pc için bulabilir misin uygun bir fiyat.

bu sayfaya bi göz atın
1 yıl 1 kullanıcı 15tlye falan geliyor
eğer satıcıya güvenmezseniz 3 tl g2a shild garantisi alıp olası bir sorun olursa para iadesi bile alabilirsiniz

ben 7-8 büyük alış veris yaptım g2adan
sorunla karşılaşmadım

By gece

By gece

Üye
    Konu Sahibi

bu sayfaya bi göz atın
1 yıl 1 kullanıcı 15tlye falan geliyor
eğer satıcıya güvenmezseniz 3 tl g2a shild garantisi alıp olası bir sorun olursa para iadesi bile alabilirsiniz

ben 7-8 büyük alış veris yaptım g2adan
sorunla karşılaşmadım
2 pc olanı var mıdır acaba? Bir de 10 u çıkmış. 10 olursa daha iyi olur.

Son düzenleme:
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
2 pc olanı var mıdır acaba? Bir de 10 u çıkmış. 10 olursa daha iyi olur.
ben de 8 ama 9 da denedim (8 sahipleri 9 a güncelleyebiliyorlar) 10uda denedim

9 da arayüzü aşırı karmaşık buldum
8 daha pratik geldi
veri tabanı olarak her 3 sürümde aynı
yani her birinin virüslere karşı koruması eşit
ayrıldığı yerler fazla yeni özellikler ve arayüz değişikliği

8 de en sevdiğim özellik tarama yaparken bypass geçmesini istediğim klasörleri belirlemem

bu sayede virüs konusunda emin olduğum bazı dosyaları tekrar taramamak için onları ayırıyorum

aynı şekilde virüs olmadığı halde virüs olarak (veya tehtit olarak) gözüken programları tarama dışı bırakarak iki de bir karantinadan çıkartmak zorunda kalıyorum
9 da bu özelliği nedendir bilmiyorum kullanımını zorlaştırmışlar

Eset ağır bir anti virüs programi ama oyunlarda oyun moduna geçerek aktivitesini neredeyse 0 a düşüyor
bu şekilde performansı neredeyse hiç etkilemiyor taram yaparken bile oyun açsanız program bunu algılayıp taramayı oyun bitene kadar duraklatıyor

By gece

By gece

Üye
    Konu Sahibi
Peki biz burdan satın aldığımızda key mı verecekler sadece yoksa kargo ile cd falan mı gelecek

GM 5 Plus d ile uygulamasından gönderildi.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Peki biz burdan satın aldığımızda key mı verecekler sadece yoksa kargo ile cd falan mı gelecek

GM 5 Plus d ile uygulamasından gönderildi.
Key geliyor
hatta nasıl aktive edileceğini bile anlatıyor

siz normal esetin sitesinden deneme sürümü indirip açtıktan sonra 30gün deneme yerine key ile aktivasyonu seçip
kullanmaya başlayabilirsiniz

By gece

By gece

Üye
    Konu Sahibi
Key geliyor
hatta nasıl aktive edileceğini bile anlatıyor

siz normal esetin sitesinden deneme sürümü indirip açtıktan sonra 30gün deneme yerine key ile aktivasyonu seçip
kullanmaya başlayabilirsiniz
ben 10. sürümü indirsem ; 9. sürüm keyi satın alsam olur mu, yoksa 9. sürümü mü indirmem gerekli

bmw_m6

bmw_m6

Üye
ben osx kullandigim icin ativirus ile cok isim olmuyor fakat Adguard tin reklam engelleme ve zararli siteleri uyarma ve siteye girmeni ingelleme gibi ozelikleri var fakat internet ustunden indirdigin dosyalari taramiyor diye biliyorum.