Annem Sigara İçtiğimi Öğrendi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
Annem Sigara İçtiğimi Öğrendi
Merhaba arkadaşlar yaklaşık iki yıldır sigara içiyorum bugün eve geldim annem sigara içiyorsun demi dedi(daha önce yakalanmıştım 1 yıl önce ama deneme amaçlı dedim) bende evet içiyorum dedim senin harçlığını azaltcam falan dedi bende ses çıkarmadım evde benden başka sigara içen yok babama söylermi bilmiyorum. Ne yapmalıyım [emoji20]
Not: Sigara sağlığa zararlıdır

• Beğen
Tepkiler: İbrahimEsşiz44

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
"Not: Sigara sağlığa zararlıdır" diyerek hem sonucunu biliyorsun hemde içiyorsun, biraz mantık..

• Beğen
Tepkiler: İbrahimEsşiz44
Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
Genellikle sözlüklerde falan yazıldığı için bende not düştüm doğru biraz mantık ama içiyorum şuan da açık olarak ifade ediyim bırakmaya niyetim yok bazen düşündüm 1 ay falan içmedim ama sonra yeniden başladım günde 6-7 dal içiyorum [emoji20]

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
İçme. Bırak.
Günde 6-7 dal içiyorsan bağımlı falan değilsin. Boşuna içme bence.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Genellikle sözlüklerde falan yazıldığı için bende not düştüm doğru biraz mantık ama içiyorum şuan da açık olarak ifade ediyim bırakmaya niyetim yok bazen düşündüm 1 ay falan içmedim ama sonra yeniden başladım günde 6-7 dal içiyorum [emoji20]
içmeyi bırakmıyorsan(bırakamamak değil) yapacak birşey yok demektir
hatta üstüne 10 da ekle

Nevarres

Üye
Söylemez büyük ihtimal. Ama emin ol bir gün Baban da bunu öğrenecek. Zaman geçtikçe onlar da alışacaktır sigara içmene çok dert etme yani akışına bırak sigara olayını. :)

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
içmeyi bırakmıyorsan(bırakamamak değil) yapacak birşey yok demektir
hatta üstüne 10 da ekle
1 ay falan içmedim o zaman bırakmayı düşünüyordum ama şuan düşünmüyorum yoksa 1-2 ay içmediğimi biliyorum sonra yeniden başladım işte

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
Söylemez büyük ihtimal. Ama emin ol bir gün Baban da bunu öğrenecek. Zaman geçtikçe onlar da alışacaktır sigara içmene çok dert etme yani akışına bırak sigara olayını. :)
Artık öyle olcak çünkü şuan yapacağım pek bir şey yok

FK5896

FK5896

Üye
ya arkadaş alkolü anlarımda bu sigara ne ya içen bırakamıyor falan :) çok önceleri bende herkes gibi merak edip denemiştim. sadece içine pis bir duman çekiyorsun, sonra onu tekrardan dışarı atıyosun falan. peki bunun bir getirisi var mı? kafa bile yapmıyor ve zararlı. ayrıca büyük ihtimalle dişleri sararmış sigara kokusundan yanına yaklaşılmayan tiplerden olacaksın ( ister istemez). alkol bence daha iyi. sigaraya göre daha zararlı belki ama, en azından kafa yapıyor :) parayı neye harcadığını anlıyorsun..( hakkını veriyor).

ya da sigara yerine başka bir şey bul. bu jelibon gibi şeyler olabilir. birde öyle dene, etkili olur belki :)

• Beğen
Tepkiler: çaminci
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
bi dal içtim deseydin:yuru

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
Zaten babamda geçen dershane önünde içerken görmüş annem söyledi gerisi babama kalmış yakında çekip bir konuşma yapar

doctorrr

doctorrr

Üye
ben de ünivserste sınavına hazırlanırken içerdim cayır cayır günde 1 1,5 paket falan. Sonra kendiliğimden bıraktım. Öyle herkesin yanında içmezdim tabi okula dersaneye gidip gelirken, arkaaşlarla çaycıda tavla atarken içerdim hep yürüyerek gidip geliyordum deniz kokusuyla beraber de iyi geliyordu. öyle pis içmediğimden koku da kalmazdı üstümde bizzat arkadaşlara teker teker sorardım. Şöyle diyim iyi gelmişti bana çünkü o sene ailevi meseleler, sınav ne var ne yok her şey üst üste gelmişti. Denemiş oldum aslında. Sınav bitti yaz geldi bi daha da ağzıma sürmedim. Yani GAYNIM BIRAKTI, EŞİM BIRAKTI, BALDIZIM BIRAKTI BEN DE GIRDIM ATTIM krdşm.

Madem o kadar az içiyorsun bırak kardeşim içme ya. Sen şimdi kaçağa falan sarmışındır abooo tütün balyası gibi geziyosundur ortalıkta. Ondan yakalanmışın. Ha illa içecem diyosan dikkat edecen azcık da paraya kıy winston soft falan al

• Beğen
Tepkiler: Legendary.
0MG90

0MG90

Üye
Bırak ciğerlerine yazık günah. Zaten bırakmak istersen kendine bağlı, her şey kafada bitiyor. Bırakıcam dersen bırakırsın.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
ibrahim_hapay

ibrahim_hapay

Üye
14 yıldır içiyorum,yanında bir fiil başka şeylerde içtim derimki hayatının en büyük hatasını ben yaptım sen sakın yapma ama karar tabiki senin...
hayat senin tarz senin
ama şuda varki onlarsızda oluyormuş daha güzel ve saglıklı yaşam en iyisin...
Yaşasın dumansız hayat bulutsuz hayat...
derim başkada bişey demem (nokta). :bigstar:

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
ben de ünivserste sınavına hazırlanırken içerdim cayır cayır günde 1 1,5 paket falan. Sonra kendiliğimden bıraktım. Öyle herkesin yanında içmezdim tabi okula dersaneye gidip gelirken, arkaaşlarla çaycıda tavla atarken içerdim hep yürüyerek gidip geliyordum deniz kokusuyla beraber de iyi geliyordu. öyle pis içmediğimden koku da kalmazdı üstümde bizzat arkadaşlara teker teker sorardım. Şöyle diyim iyi gelmişti bana çünkü o sene ailevi meseleler, sınav ne var ne yok her şey üst üste gelmişti. Denemiş oldum aslında. Sınav bitti yaz geldi bi daha da ağzıma sürmedim. Yani GAYNIM BIRAKTI, EŞİM BIRAKTI, BALDIZIM BIRAKTI BEN DE GIRDIM ATTIM krdşm.

Madem o kadar az içiyorsun bırak kardeşim içme ya. Sen şimdi kaçağa falan sarmışındır abooo tütün balyası gibi geziyosundur ortalıkta. Ondan yakalanmışın. Ha illa içecem diyosan dikkat edecen azcık da paraya kıy winston soft falan al
Bende şuan hazırlanıyorum dershane okul falan çok stresliyim bir yandanda sürekli ders çalış diye baskı var. Üniversite sınavından sonra bırakcam Ayrıca bugüne kadar kaçak içmedim en kötü tekel 2000 onun dışında Muratti

xmustx

xmustx

Üye
sigara olayını akışına falan bırakma ! paran olmayınca ve açık kalp ameliyatı olduğunda anlayacaksın tabi önce kanser olmazsan..

• Beğen
Tepkiler: ibrahim_hapay
ibrahim_hapay

ibrahim_hapay

Üye
yada anju..
yada gögüs hastanesinde sıra beklerken anlarsın ama geç olur genç kardeşim...

xmustx

xmustx

Üye
tekerlikli sandalyeyle röntgen odasına getirilişini düşün.sonra 2 kişi yardımıyla zar zor röntgen masasına uzandığını.ve sadece iki büklüm durabiliyosun..

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
Bırakcam beyler son paketim bitti bundan sonra pakette almıycam tavsiyeleriniz için teşekkürler ne kadar erken o kadar iyi

xmustx

xmustx

Üye
yaşım 27 sigara içki yok iyi düşündün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt