Anket: sizce bayanların sokakta sigara içmesi ahlaksızlık mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pelın_

Konu Sahibi

HakaN-06

HakaN-06

Üye
Sigara içmek ahlahsızlık değil tercih meselesidir ve sokakta öyle şeyler görüyoruzki sigara içmek masum kalır onların yanında :)

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
sokakta yürüyerek eline almış sigara fosur fosur içiyor. bence bir bayana yakışmıyor :ehe

pelın_

Konu Sahibi
bencede evet yeri geliyo sokak ta ben bile içtim ama keyfi yere içmem
yani tek başıma yürürken aa sigara içiyim demem ama ortak kalabalık bi arkadaş ortamında içerim

anılbaran

anılbaran

Üye
ahlaksızlık degil ya artık tüm bayanlar içiyo o yüzden boşverin :)

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
O değilde bazılarına çok yakışıyo :ehe

• Beğen
Tepkiler: pelın_, minoo ve Mau5Trap
YesiLPeri

YesiLPeri

Üye
Sanmıyorum Ama Pek Yakışmıyor Bazılarına.

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
bazılarına yakışıyor bazılarına yakışmıyor ne demek :ehe bence hiç bir kıza yakışmıyor. hadi canın çekti dayanamıyorsun o zaman oturursun bir yerde içersin yine daha iyi :ehe ama artık sokaklarda herkes sigara içtiği için sorun olmaz gibi neyse ya içen içsin:pro: :ehe

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
ahlaksızlıkla alakası yok ama yanımda bir kızın sigara içmesine izin vermem çünkü yakıstıramıyorum.

minoo

minoo

Üye
Bence ahlaksızlık değil. Hatta ben içiyorum bile.

• Beğen
Tepkiler: pelın_
greenmile

greenmile

Üye
Bence ahlaksızlık sigara dikkat çekiyor dolayısıyla erkeklerin gözleri dudaklara kayıyor ve tahrik oluyorz:ehe

• Beğen
Tepkiler: Xilence
minoo

minoo

Üye
Bence ahlaksızlık sigara dikkat çekiyor dolayısıyla erkeklerin gözleri dudaklara kayıyor ve tahrik oluyorz:ehe

İşte sorun burda.
1.si bu erkeklerin ayıbı, 2.si de bunu gözardı edip birkaç kadın yerine sigara içen tüm kadınlar içse artık kimsenin dikkatini çekmez. Alışılır bir durum haline gelir artık.

• Beğen
Tepkiler: greenmile
greenmile

greenmile

Üye

İşte sorun burda.
1.si bu erkeklerin ayıbı, 2.si de bunu gözardı edip birkaç kadın yerine sigara içen tüm kadınlar içse artık kimsenin dikkatini çekmez. Alışılır bir durum haline gelir artık.

ben şaka yapıyorum be :ehe

bence erkeklerin zihniyetinden önce pelin yaptığı da sorun bir bayana böyle konu açmak yakışmıyor bence :)

• Beğen
Tepkiler: Xilence
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
anket fikrimce sacma olmus.ahlaksizlikla ilgili bir durum goremedim sigara ne alaka.disarda bayan yada erkek tercih meselesi icen icer.ama ben sevmedigim dumani bogdugu icin benden uzak nerede icerse icsinn

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
bana gore ahlaksizlik sayilmaz
bencede evet yeri geliyo sokak ta ben bile içtim ama keyfi yere içmemyani tek başıma yürürken aa sigara içiyim demem ama ortak kalabalık bi arkadaş ortamında içerim
bencede kalabalik bi arkadas ortaminda daha iyi olur

----------Eklendi @ 23:21:10 ---------- Yazıldı @ 23:18:06 ----------

Bence ahlaksızlık değil. Hatta ben içiyorum bile.
yaw nasi iciyonuz sunu ben boguluyorum bi oksuruk tutuyor beni ama basaracam

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
Yorum yapmıyorum. Hergün yeni tipler görüyorum ama. minibüs bekleyen tipler oluyor, tam yakıyor çekmeye başlıyor, minibüs geliyor. Yani boşu boşuna oluyor, yakışmıyor. Ama bazılarına yakışıyor :ehe

greenmile

greenmile

Üye
Yorum yapmıyorum. Hergün yeni tipler görüyorum ama. minibüs bekleyen tipler oluyor, tam yakıyor çekmeye başlıyor, minibüs geliyor. Yani boşu boşuna oluyor, yakışmıyor. Ama bazılarına yakışıyor :ehe

sigaranın ucunu söndürüp bin minibüse hiç mi kafan çalışmıyor :)

• Beğen
Tepkiler: Xilence ve minoo
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt