Animal Planet Şifre Kırma

Konu, 'Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın' kısmında asali97 tarafından paylaşıldı. Okunma: 48287 | Cevaplanma: 24

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Animal Planet Şifre Kırma

İyi günler. Bu server olayını nasıl yapıyoruz yada güncel dosyasını nerden buluyoruz. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Yazan: Tasima
  2. bu serverleri satan firmalar var. Siz onlardan satın alıyorsunuz. Size dosya gönderiyorlar sizde makinanızda kuruyorsunuz. Gerisi izlemek kalıyor. Sürekli k e y dosyası aramak kalmıyor. Herşeyi server firması ayarlıyor...

3. selam arkadaşlar bendede next minix hd var ama ben ntvspor ve bildiğimiz kanalları şifresiz izleyebiliyorum bende tek anten var turksat bazı arkadaşlar free share den şifreli yabancı kanalları izleyebileceğimi söylüyolar interneti next minixse koydum ama kanallar hala şifreli ve sinyal yok ben hotbird sirius falan kanalları izlemek istiyorum

4. Ne güzel yazmışsınız uydu adlarını. Çanak antenler kurulumu. :)

Animal Planet Şifre Kırma konusuna benzer içerikler

1. Animal Planet Ve Discovery Şifresiz Turksat Frekansı ( 17 Ocak 2007 | Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın )

FREKANS 11967 H sembol rate 12500 H:yatay
  2. micro sd şifre kırma ( 18 Nisan 2009 | Nokia S40 ve Java Destek )

bende micro sd hafıza kartı var şifre koydum ama unuttum nasıl kırabilirim yardım:agla:agla:agla
  3. animal planet hakkında ( 25 Kasım 2010 | Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın )

skystar2 üzerinden powerinstall da animal planet kanalını açtığımda sol alttaki şifreli kırmızı işaret yeşile dönüyor ama kanal yok tabi ki bu neden olabilir?
  4. Wave 525 Şifre kırma ( 19 Haziran 2013 | bada OS Genel & Destek )

Şifresini nasıl kırabilirim yardım edin
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Ağustos 2015 Çarşamba - 11:25:44