Angry Birds Star Wars HD v1.1.0 Reklam Engelli+Ücretsiz Alışveriş Modlu APK

Sponsorlu Bağlantılar

aleranol

aleranol

Üye
Valla ben yükledim hiçbiri acik değil. Lucky patcher icin biseyde yok. Eee nasıl hile?

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Valla ben yükledim hiçbiri acik değil. Lucky patcher icin biseyde yok. Eee nasıl hile?
hile,menü'den mağaza düğmesine bastıktan sonra,eşyalardan birisini seçip 30 saniye bekleyip otomatik google play store mağazasına açıp bir hata verecek,hatayı tamam deyip geçeceksin. Sonra aldığın eşya ne kadarsa o kadar artacak...

• Beğen
Tepkiler: alpalp84
Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
linkler yeniden upload edildi,
İyi oyunlar...

erkanaymak

erkanaymak

Üye
:tşk:

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
yeni sürüm eklenmiştir,
İyi oyunlar...

osmanayman

osmanayman

Üye
Oyuna girip duraklattığımızda oyun donuyordu... Bu sorun giderildi mi acaba?.. GPlayStore'da bilgi verilmemiş de ondan sordum...

Ziya Aygün

Ziya Aygün

Üye
Başlıkta StarWars yazıyo içerikte Space var.

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Başlıkta StarWars yazıyo içerikte Space var.
kusura bakmayın arkadaşlar space ile karıştırmışım...hemen düzeltiyorum...

- - - Eklendi - - -

Oyuna girip duraklattığımızda oyun donuyordu... Bu sorun giderildi mi acaba?.. GPlayStore'da bilgi verilmemiş de ondan sordum...
evet bizzat denedim giderildi o sorun...

- - - Eklendi - - -

star wars HD v1.1.0 yüklendi,
İyi oyunlar...

osmanayman

osmanayman

Üye
Link silinmiş... (mediafire) :bilmm

• Beğen
Tepkiler: Remember Me

malatyalı_44

Üye
mediafire linki ölü

Ziya Aygün

Ziya Aygün

Üye
Teşekkürler alakan için ama malesef Wonderda atma var hala oyuna ilk girdiğimde yoktu.(offline giriyorum hep)
Daha sonraki girmemde oyunu durdurduğumda ne menüye girebiliyorum ne de bölümü baştan oynayabiliyorum.
Bunda da marketteki ücretsiz versyonda da.

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler alakan için ama malesef Wonderda atma var hala oyuna ilk girdiğimde yoktu.(offline giriyorum hep)
Daha sonraki girmemde oyunu durdurduğumda ne menüye girebiliyorum ne de bölümü baştan oynayabiliyorum.
Bunda da marketteki ücretsiz versyonda da.
hangi romu kullanıyorsun?

Ziya Aygün

Ziya Aygün

Üye
Tek sorunu hafıza diyebilirim. temple run dışında kasan oyun olmadı o da oyundan malesef.
Hafıza işini de kart takıp yer değiştirerek veya gl to sd o da olmadı direk oyunları hafıza karta kurma programı(galaxy ace için bi program vardı uyguladım ve sildim şuan 2gblık 3 oyun var kartımda) ile bi şekilde çözersin bence. ben gayet memnunum kamerası desen hd. çok memnunum.

malatyalı_44

Üye
mediafire linki açılmıyor

Üst Alt