Android- temiz-fiyati 350-600 tl arası -4'inc üstü tel alınır

Sponsorlu Bağlantılar

Selsdulul

Üye
    Konu Sahibi
Android- temiz-fiyati 350-600 tl arası -4'inc üstü tel alınır
Android- temiz-fiyati 350-600 tl arası -4'inc üstü tel alınır Gerçek ilgilenen varsa

GhostMahir

GhostMahir

Üye
Android- temiz-fiyati 350-600 tl arası -4'inc üstü tel alınır Gerçek ilgilenen varsa
750 tl cok temiz samsung note 1 var elimde yurt disi kendi passaportuma kayitli hicbir sorun cizik vs. Biri deri olmak uzere 3 tane kilif kapak almak istersen ozel msj at kardesim.

frkn_sgp_13

Üye
şu kore için üetilen kore malı s3'lerden var 2 tane, birini kullanıyorum kendim diğeri yatıyo,sadece bataryasını almak için paketini açtım onun dışında kullanılmadı başka ilgilenen olursa yazabilir

ahmet147

Üye
lg p725 3d max kutulu faturalı siyah 4 aylık çiziksiz telefon var takas veya nakit olabilir. Galaxy note ta olabilir. İlgilenenler mesaj yazabilir.

- - - Eklendi - - -

750 tl cok temiz samsung note 1 var elimde yurt disi kendi passaportuma kayitli hicbir sorun cizik vs. Biri deri olmak uzere 3 tane kilif kapak almak istersen ozel msj at kardesim.

lg p725 düşünür müsün

sawbaba54

sawbaba54

Üye
s3 ü satan fiyatı ne kadar hocam ?

frkn_sgp_13

Üye
s3 ü satan fiyatı ne kadar hocam ?

350 lira hocam, inan 630 liraya aldım ama piyasa işte düşüyo...kullanılmadı ürün hiç, sadece bataryasını alıp kendiminkine yedek olsun diye kullandım, bi batarya alıncak yani,onun dışında sıfır telefon

sawbaba54

sawbaba54

Üye
350 lira hocam, inan 630 liraya aldım ama piyasa işte düşüyo...kullanılmadı ürün hiç, sadece bataryasını alıp kendiminkine yedek olsun diye kullandım, bi batarya alıncak yani,onun dışında sıfır telefon
peki orjin s3den farkı var mı varsada nedir ?

sawbaba54

sawbaba54

Üye
frkn_sgp_13 özelden mesaj atabilirmisin telefona talibim telefonu görmek istiyorum orjinali ile arasında fark var mı yok mu bilmek istiyorum

ozan yıldırım

Üye
sa xperia neo v 1 yllk faturalı kutulu kılıflı her şey içinde 1 yıl 2 ay garantili pm at kardo

sarioglan

Üye
Android iphone 5 ve 4s var 420tl