Android Telefonlarda Dosya Gizleme

Sponsorlu Bağlantılar

recepbiltekin

Üye
    Konu Sahibi
Android Telefonlarda Dosya Gizleme
Öncelikle herkese Selamun Aleyküm ben Türkcell T50 aldım yakın zamanda ve yaşımdan dolayı telefonumu kurcalayan çok hele ki abim :d giriyo oyun oynuyor her neyse herhangi birisi de olabilir resimlere, videolara ve ya girmesini istemediğim yerlere giriyorlar. Ben bunun için araştırdım şöyle bir yazı buldum ve burada dediği gibi dosya yöneticisinden isim değiştirerek ismin başına nokta (.) koydum dediği gibi galeride ve dosya yöneticisinde bile gözükmüyor ama bunları bende göremiyorum şimdi gizli dosyaları aç diye bir yer göremedim bulamadım nasıl yapmam gerek? yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ediyorum.. bulduğum yazı da bu : klasör yada dosya gizlemek için herhangi bir program yüklemenize gerek yok klasörün yada dosyanın isminin başına nokta (.) koyun yeter o videonun yada programın resimleri galeride cıkmaz.dosya yoneticinizden dahi gizlenir görmek için kullandığınız dosya yöneticisinde gizli dosyaları göster seçeneği vardır onu aktif ederseniz gorebilirsiniz. teşekkürler şimdiden :tşk:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
sağol sağol da şu profilindeki numarayı silsen fena olmaz, numara değil telefon modeli olacak :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: hassan cingöz

Üst Alt