ANDROID telefon'a nasıl Format atılır ?

Konu, 'Android Genel' kısmında By40bir tarafından paylaşıldı. Okunma: 56302 | Cevaplanma: 8

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. ANDROID telefon'a nasıl Format atılır ?

Merhaba, Nokia N86 kullanıyorum ve Telefonu kapatıp; * + 3 + YES + Açma/Kapama tuşlarına basarak attığımız HARD formatı Adroid telefonlarda nasıl uygulayabiliriz ? Telefona program yükle, kaldır v.s uygulamalar sonucu elbette sıfır gibi olmayacaktır. Tamamen ilk günkü hale getirmemiz yani Format atmamız mümkünmü ve nasıl oluyor ! İmzamdada yazdığım gibi, bir aksilik olmazsa Xperia NEO kullanıcısı olacağım ve daha önce hiç Android kullanmadım ve görmedim dahi < Resmi açmak için tıklayın >

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

2. hiç denemedim telefonla alakalı olması lazım mesala samsung ise samsung hard format nasıl atılıyosa öyle

3. İşte bende onu soruyorum, Sony Ericsson - Android için Hard Format nasıl atılır ? :allalla:

4. şuan meşgulumda google amcaya sor :)

Google

5. ben galaxy ace kullaniyorum.. ayarlardan fabrika ayarlarina geri don secenegi var.. ve ben daha iki gun once telefonumdaki bazi sorunlar sebebiyle fabrika ayarlarina geri don dedim.. telefon aldigim ilk gun gibi oldu.. bu ayar tum androidli telefonlarda vardir diye dusunuyorum..

6. dell areoya yükledim dell yazıısında kaldı napıcam ilerlemiyor :D:D yardımmm

7. değerli android os kullanıcıları: telefonunuza hard format atmak istiyorsanız ve tuş takımı yoksa,teliniz kapalıyken (pilini çıkarıp taka da bilirsiniz denemeniz gerekebilir) ses açma+power tuş kombinasyonunu denemenizi tawsiye ederim, benim tele öyle attım gayet de güzel oldu güzel günler dileğiyle :)

bosnakselo bunu beğendi.
  8. ses kısma + ses açma + power tuşu ile. hard format recovry modda uapilir

9. benim bildiğim öyle belirli tuşlarla yok Androidde zaten fabrika ayarlarına dönünce herşey sıfırlanıyor.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.