ANDROID telefon'a nasıl Format atılır ?

Konu, 'Android Genel' kısmında By40bir tarafından paylaşıldı. Okunma: 58167 | Cevaplanma: 8

1. ANDROID telefon'a nasıl Format atılır ?

ANDROID telefon'a nasıl Format atılır ?

Merhaba, Nokia N86 kullanıyorum ve Telefonu kapatıp; * + 3 + YES + Açma/Kapama tuşlarına basarak attığımız HARD formatı Adroid telefonlarda nasıl uygulayabiliriz ? Telefona program yükle, kaldır v.s uygulamalar sonucu elbette sıfır gibi olmayacaktır. Tamamen ilk günkü hale getirmemiz yani Format atmamız mümkünmü ve nasıl oluyor ! İmzamdada yazdığım gibi, bir aksilik olmazsa Xperia NEO kullanıcısı olacağım ve daha önce hiç Android kullanmadım ve görmedim dahi < Resmi açmak için tıklayın >

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Yazan: By40bir
  2. hiç denemedim telefonla alakalı olması lazım mesala samsung ise samsung hard format nasıl atılıyosa öyle

3. İşte bende onu soruyorum, Sony Ericsson - Android için Hard Format nasıl atılır ? :allalla:

4. şuan meşgulumda google amcaya sor :)

Google

5. ben galaxy ace kullaniyorum.. ayarlardan fabrika ayarlarina geri don secenegi var.. ve ben daha iki gun once telefonumdaki bazi sorunlar sebebiyle fabrika ayarlarina geri don dedim.. telefon aldigim ilk gun gibi oldu.. bu ayar tum androidli telefonlarda vardir diye dusunuyorum..

6. dell areoya yükledim dell yazıısında kaldı napıcam ilerlemiyor :D:D yardımmm

7. değerli android os kullanıcıları: telefonunuza hard format atmak istiyorsanız ve tuş takımı yoksa,teliniz kapalıyken (pilini çıkarıp taka da bilirsiniz denemeniz gerekebilir) ses açma+power tuş kombinasyonunu denemenizi tawsiye ederim, benim tele öyle attım gayet de güzel oldu güzel günler dileğiyle :)

bosnakselo bunu beğendi.
  8. ses kısma + ses açma + power tuşu ile. hard format recovry modda uapilir

9. benim bildiğim öyle belirli tuşlarla yok Androidde zaten fabrika ayarlarına dönünce herşey sıfırlanıyor.

ANDROID telefon'a nasıl Format atılır ? konusuna benzer içerikler

1. E91 format nasıl atılır ( 29 Temmuz 2010 | Diğer Çin Üretimi Telefonlar )

arkadaşlar E91 e format atmak istiyorum.acaba format nasıl atılır
  2. monteye nasıl format atılır ( 15 Eylül 2010 | Samsung )

ya dostlar ben monteye format atmak istiyorum fakat format ile neler siliniyor tekrar herşey yükleniyor mu formattan sonra google 2.3.2 versionu geliyor mu tekrardan --------------- Ekleme --------------- yardım edin yaa
  3. Nasıl Komple Format Atılır? ( 26 Ağustos 2011 | Modifikasyon Genel & Destek )

Merhaba maxicep ailesi, Biliyorum hemen 'forumda araştırdın mı' vs gibi tepkiler alabilirim. Lakin bu gibi tepkilere cevaben araştırdım ve benim gibi pek bilgisi olmayanlar için oldukça yetersiz demek isterdim :D Her neyse benim öğrenmek...
  4. N9 kapalı format nasıl atılır ( 19 Şubat 2013 | MeeGo )

arkadaslar telfon kafayı yedi soyle bir hata mevcut. Device not working properly try updating the device softaware with Npkia Software Updater. If the problem persists, connat the nearest Nokia Care poin. yardım edersinzi sevirim tesskurler
  5. Piranha grande format nasıl atılır ? ( 21 Şubat 2015 | Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek )

Arkadaşlar Piranha Grande telefonum var . Güvenlik şifresini unuttum ne yazsam olmuyor. İnternette yazan bir çok şeyi denedim. Format işlemini nasıl gerçekleştiricem ,yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Yüklüyor...
03 Eylül 2015 Perşembe - 5:26:46