Android Tabletlere Android Telefon Programları Kurulabilir mi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ayasin

Üye
    Konu Sahibi
Android Tabletlere Android Telefon Programları Kurulabilir mi
Android telefonlar için üretilen her uygulamayı (oyunlar da dahil) android telefonlar içinde kullanabiliyormuyuz
bir android tablet almayı düşünüyordum da
ve aynı zamanda çok aşırı maliyeti olmayan bir tablet önerirseniz çok sevinirim arkadaşlar
yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler

Pc-ForEver

Pc-ForEver

Üye
Android telefonlar için üretilen her uygulamayı (oyunlar da dahil) android telefonlar içinde kullanabiliyormuyuz
bir android tablet almayı düşünüyordum da
ve aynı zamanda çok aşırı maliyeti olmayan bir tablet önerirseniz çok sevinirim arkadaşlar
yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler

Tabiki kurulabiliyor ... Kurulmaması demek İphone de çalışan oyunların İpad de olmaması gibi bir şey olurdu ...

cs1453

cs1453

Üye
ben pc ye yüklediğim live versiyonunda kendi marketinden dandik uygulamalar yüklüyodu android market uygulaması yüklüdeğildi

enaa_881

enaa_881

Üye
kardeş çok aşırı olmasın dediğin fiyat ne kadar

err00r

Üye
tam olarak bir fiyat aralığı verirsen daha yardımcı olabiliriz? Ama fiyatı belirlerken tableti ne amaçla kullanacaksın sık mı kullanacaksın şarj süresi önemli mi çok mu oyun oynayacaksın gibi özellikleri göz ardı etme yoksa sonra oyun çalışmaz şarjı az gider kendi kendinin canını sıkar duruma gelebilirsin. Telefona yüklenene oyunlar tabiki de tablete olur ama bazı küçük boyutlu oyunlar ekran büyüdüğü için görüntü bozulması olabilir ama yüksek çözünürlüklü oyunlar için şahane bir seçim yapmış olursun derim.

gausjean

gausjean

Üye
F/P oranı yüksek tabletler. Adamların tabletlerine donanım haber F/P ödülü verdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt