Android tabletimde sorun var

Sponsorlu Bağlantılar

Berk1berk2x

Üye
    Konu Sahibi
Android tabletimde sorun var
Merhaba arkadaslar. Tabletimde oyunlari ve bazi uygulamalari acinca onume siyah ekran cikiyo. Bu sorun yaklasik 1 aydir falan var. Tabletimin markasi Next. Tableti tam kapatip aciyorum ve oyun aciliyor ama 1-2 dk sonra donuyor. Daha sonra hic acilmiyor. Bu sorun file browser, ayarlar ve birkac seyde daha oluyo. Ornegin tableti 10-15 dk uyku modunda tutunca internetten bağlantı kesiliyor. Tekrar bağlanmak icin ayarları acıyorum ayarlar yanıt vermiyor diyor ya da siyah ekran kalıyor. Sorun ile bilgisi olan varsa lütfen mesaj atsin

007wolverine

007wolverine

Üye
Bir fikrim yok.Android surum kaç?

Berk1berk2x

Üye
    Konu Sahibi
Sürüm 4.1.1

007wolverine

007wolverine

Üye
Tabletin ozellikleri nedir?

Berk1berk2x

Üye
    Konu Sahibi
Özellik derken çekirdek surumu ivir zivir şeyler mi?

007wolverine

007wolverine

Üye
Evet teknik ozellikler

Berk1berk2x

Üye
    Konu Sahibi
Model numarası= Mobee Blade 9.7"T1600
Android sürümü= 4.1.1
Ana bant sürümü= Mobee
Çekirdek surumu= 3.0.8
Derleme numarası= 2012.12.11

kralberk13

kralberk13

Üye
@ghstr @H0lligan komserler olaya el koyun

H0lligan

Üye
RAM kaç MB ?

007wolverine

007wolverine

Üye
Evet ram ve islemci hizi ve markasi nedir?

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
RAM le alakası olduğunu sanmıyorum eğer öyleyse yapacak bisey yok zaten ama önce Stock ROM atıp dene derim birde RAM kaç GB ve açmaya çalıştığın oyunlar vs neler detaylı bilgi verirsen yardımcı olalım

007wolverine

007wolverine

Üye
Oyunun acilip 1-2 dk sonra kasmasi ram ile alakali olabilir ama diger sorunlar... uyumsuzluk var gibi .

Berk1berk2x

Üye
    Konu Sahibi
Örnek vereyim, Clash of Clans'i biliyormusunuz? Orda rakip ararken bulutlar geliyor ve bulutlar öyle kalıyor. Bide ilk başta yükleniyor bölümünde takılıyor.
RAM le alakası olduğunu sanmıyorum eğer öyleyse yapacak bisey yok zaten ama önce Stock ROM atıp dene derim birde RAM kaç GB ve açmaya çalıştığın oyunlar vs neler detaylı bilgi verirsen yardımcı olalım
Yaklaşık 800MB

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Örnek vereyim, Clash of Clans'i biliyormusunuz? Orda rakip ararken bulutlar geliyor ve bulutlar öyle kalıyor. Bide ilk başta yükleniyor bölümünde takılıyor.

Yaklaşık 800MB

Sen en temizi bi Stock ROM flashla CoC gibi bir oyunda 800 MB RAM sıkıntı çıkarmaz

H0lligan

Üye

Yaklaşık 800MB
1GB rami var işte.

En iyisi Stock flashlayın var ise.

Berk1berk2x

Üye
    Konu Sahibi
Tamam sağolun bi denerim ama olacağını sanmıyorum.

• Beğen
Tepkiler: H0lligan

Üst Alt