Android Tablete Windows 10 nasıl Kurulur???

Sponsorlu Bağlantılar

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Android Tablete Windows 10 nasıl Kurulur???
Tabletim windows 8 falan deil yani windows phone deil ama ben windows 10 yapmak istiyorum nasıl yapabilirim?

turancen

turancen

Üye
Android tabletlere windows yüklenemiyor maalesef, bios özelliği olmadığı için windows yükleme yapılamıyor. Windows tabletlere ister android yükle istersen başka şey.

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
İnternette videolar var ama nasil yapilcagi hakkinda bilgim yok

turancen

turancen

Üye
İnternetteki videolara bakma sen, çoğu sahte maalesef, mümkün değil uğraşma istersen

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
apksı yokmu

turancen

turancen

Üye
ovvvv apk felan dediğine göre, sana işi anlatmak baya zor, apk dediğin dosya androide yüklenen oyun uygulamarın dosya uzantı dosyasıdır, windows dosyalarından bahsediyorsan onlar iso dosyalarıdır ve androide yükleme yapılmıyor bu dosyalar.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yani İşlemcileri Anakarttan Söküp Yonga Setlerinide Yanına Ekledinmi Windows Kurarsın Tabi Niye Olmasın AmaOnun Haricinde İmkansız O Dediğin :D

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
yok hayır zaten sadece launcher olarak arıyorum ilk başlata launcher deildi ama şimdi launcher
konuyla ilgili deil ama birşey sorabilirmiyim
sorabilirmiyim????

cihanata_1

cihanata_1

Üye
tabletin donanımı iyiyse bazı 6pyöntemler görmüştüm ancak sağlıklı çalışacağını sanmıyorum aşırı yavaş olacaktır ancak denemelik olabilir android tabletlerle windows kullanılmaz:)

Üst Alt