Android Sorunu.. Acill Yardım.. :( com.android.phone işlemi beklenmedik biçimde durdu.

Konu, 'Android Genel' kısmında wak2as tarafından paylaşıldı. Okunma: 5807 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Android Sorunu.. Acill Yardım.. :( com.android.phone işlemi beklenmedik biçimde durdu.

Telefon Samsun galaxi 5 Gt-i5503

Telefonda Sürekli

Üzgünüz!
    com.android.phone işlemi beklenmedik biçimde durdu. Lütfen yeniden deneyin.

ve ardından

Ana Sayfa uygulaması ( com.sec.android.app.twlauncher işlemi) beklenmedik biçimde durdu. Lütfen yeniden deneyin.

yazısı çkıyor Kapanmaya zorla dediğimde tekrar aynı uyarıları veriyor telefona hiç bir şekilde müdahale edemiyorum.

Usb kablosuyla Pc'ye bağladığımda donanım bulundu yazıyor fakat E:/ klasörünü tıkladığımda lütfen bir disk takın diyor.

Şaştım kaldım Ne yapacağımı bilmiyorum acillll yardım bekliyorum ilgilenenlere şimdiden çok çok teşekkür.....:vur:vur:vur:vur

Yazan: wak2as
  2. Hmm.. Kullandığın rom stock mu ?. Biraz daha ayrıntı verirsen yardım edebilirim. Yani Root erişimin varmı ? Branding cihazmı?

3. Valla Hiç bir fikrim yok ama telefon superuser programı ile root lu Branding ne demek bilmiyorum rom yedeğide almadım çünkü yapamadım :(

Android Sorunu.. Acill Yardım.. :( com.android.phone işlemi beklenmedik biçimde durdu. konusuna benzer içerikler

1. Market uygulaması (com.android.vending işlemi) beklenmedik biçimde durdu. Hatası???? ( 2 Şubat 2011 | Android Genel )

Elimde Samsung i5510 var. Telefonu ilk aldığımda içinde market uygulaması yoktu bende internetten marketin apk'sını buldum telefona attım kurdum. Şimdi markete girebiliyorum fakat ne zaman bir uygulamaya tıklasam Market uygulaması...
  2. Beklenmedik biçimde durdu. Hatası ( 5 Eylül 2011 | Android Genel )

Merhaba ben uygulamayı yükleyip açtığımda bu hatayı alıyorum nedeni nedir. Acil yardımlarınızı bekliyorum. Telefon galaxy mini 2.3.4 .
  3. başım galaxi ace ile dertte (beklenmedik biçimde durdu lütfen yeniden deneyin) ( 6 Eylül 2011 | Android Genel )

bir çok oyunda örnegin guerila bob Greedy_Spiders Can knock down trial extreme v.s.... biçok oyunda beklenmedik biçimde durdu lütfen yeniden deneyin (kapanmaya zorla) çıkıyor ve kapanıyor. 2.2 de böyle bi sorunla karşılaşmadım 2.3.1 de oldu...
  4. Uygulama Ana Sayfa (işlem com.sec.android.app.twlauncher) beklenmedik şekilde sonlandı hatası yardım lütfen . ( 16 Kasım 2011 | Android Uygulama ve Oyun Yardım )

Merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var galaxy s p1000 tabletim var fakat bir sorunum var Bir program yükledim o programi yükledikden sonra sürekli Ana Sayfa (işlem com.sec.android.app.twlauncher) beklenmedik şekilde sonlandı hatasi veriyor...
  5. com.android.phone beklenmeyen biçimde durdu. :( ( 19 Ağustos 2012 | Android Genel )

Merhaba ,HTC Desire Z telefonum var alalı 1 sene oldu. dün akşam 00:00 gibi telefonun çekim seviyesi düştü hatta kalboldu telefonu kapatıp açtıgımdacom.android.phone beklenmeyen biçimde durdu.Lütfen HTC'ye bu sorun hakkında bilgiverin. gibi bir...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Ağustos 2015 Pazartesi - 5:31:01