android recovery modunda açılmıyor

Konu, 'Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek' kısmında android1234561 tarafından paylaşıldı. Okunma: 1889 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. android recovery modunda açılmıyor

Arkadaş tablet videodaki tabletin aynısıdır

Ama ben videodakini yapınca hiçbirşey olmuyor ve tablet yarım saat açılmıyor neden böyle oluyor bilmiyorum < Resmi açmak için tıklayın >

youtube.com/watch?v=WlDihoGv_cQ

Yazan: android1234561
  2. kardeş aynısı bendede oluyor bu konu hakkında hiçbir bilgim yok foruma yazı ilettim ancak daha cevap yok

3. onyo powerpad tab 7 dimi bendede var lanet olasıca tablet :D

android recovery modunda açılmıyor konusuna benzer içerikler

1. android telefona recovery moddayken dosya aktarma ( 17 Ocak 2012 | HTC )

başlıktada dediğim gibi dosya aktarımı oluyomu çok acil
  2. android telefona recovery moddayken dosya aktarma acil tel çöktü ( 17 Ocak 2012 | Android Genel )

arkadaşlar rom yüklerken telefon açılmadı htc yazısı çıkıyor recovery moduna atıyor sonra dosya aktarmayı bilen varsa sölesin çok aciillll
  3. Recovery Modda Açma Sorunu ( 5 Mayıs 2012 | Android Genel )

Merhaba arkadaşlar, Arkadaşta Ace var ve G-mail hesabında kitlendi telefon ekran kilidini yanlış girmiş G-mail'i de yanlış girmiş. Neyse, bunu kurtarmak için Recovery menüsünden format atıcaktım, ama Recovery modda açamadım. İşin garibi benim...
  4. onyo tablet recovery modu açılmıyor (acil yardım lütfen) ( 29 Aralık 2012 | Android Tabletler )

sa gardaşlar ben bugün tableti fazla kurcaladım şuan açıkken sadece ayarları geri yüklüyor fakat sonra program yükleyemiyorum hafıza dolu uyarısı veriyor recovery tuşlarını da bilmiyorum ses azaltma + power tuşlarına basınca sistem testi gibi...
  5. ANdroid model çin malı telefonum açılmıyor recovery modda açılmıyor napcam şimdi ( 30 Nisan 2013 | Diğer Çin Üretimi Telefonlar )

Android star a8000 e1000 gpx adlı telefon açılmıyor bilgisayardan yanlış rom yüklemeye çaılştım ne yapmalıyım arkadaşlar telefonu tekrar hayata dönndürebilirmiyim yardımlarınızı bekliyorum please help out me!!!!!!!
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Eylül 2015 Cuma - 6:47:31