Haber Android One modeller Nougat güncellemesi almaya başladı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Android One modeller Nougat güncellemesi almaya başladı
General Mobile 5 Plus model cihazda eylül ayının sonuna doğru yani iki hafta sonra Android 7.0 Nougat güncellemesi almaya başlayacak.

Google, Android mobil işletim sistemini bir süredir açık kaynak kodlu olarak geliştiriyor ve her sene de yeni bir sürümü pazara sunmakta. Son olarak Ağustos ayı sonunda Android 7.0 Nougat yayınlanmıştı ve ayrıca Eylül ayı başında da ilk Android 7.0 Nougat'lı akıllı telefon LG V20 olarak duyuruldu.

Şu anda Samsung, HTC, Huawei gibi Android işletim sistemini kullanan firmalar, büyük bir hızla başta amiral gemileri olmak üzere önemli cihazlarına güncelleme olarak Android 7.0 Nougat'ı sunmak için çalışmalarını sürdürmekteler.

Bilindiği üzere Google'ın sunduğu yeni sürümler ve güncellemeler ilk olarak firmanın Nexus serisine gelmekte. Ayrıca erken alan cihazlar arasında Android One modeller de yer alıyor ve gelen bilgilere göreAndroid 7.0 Nougat Android One için yayınlanmaya başlandı.

Google, bir süre önce Android One adında bir projeyi başlatmıştı. İlk olarak Hindistan'da hayata geçen proje, bazı akıllı telefon üreticilerinin bütçesi yeterli olmayan kullanıcılar için belirli teknik özelliklere sahip olan cihazları belirli bir fiyat etiketi ile sunması esasına dayanıyor.

Gelen bilgilere göre Android One modellerden bir tanesi olan Cherry Mobile G1 Android 7.0 Nougat güncellemesi almaya başladı. Geçtiğimiz sene olduğu gibi bu haber Nexus cihazlar için fabrika imajlarının sunulmasının hemen arkasından gerçekleşti. Kısa sürede diğer Android One modeller için de benzer haberlerin gelmesini bekliyoruz.
Android One modeller Nougat güncellemesi almaya başladı

0MG90

0MG90

Üye
GM 4G almıyor mu?

maxirabit

maxirabit

Üye
Gm isterse 1. Sırada güncellemeyi alsın, plastik kasayla güven vermediğinden seçmiyorum o telefonu, o yüzden bana göre gm yok. Telefona yazılın yönünden değer vereceklerine biraz olsun çinde kaliteli ürünlerden yaptırmaları lazım.

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Gm isterse 1. Sırada güncellemeyi alsın, plastik kasayla güven vermediğinden seçmiyorum o telefonu, o yüzden bana göre gm yok. Telefona yazılın yönünden değer vereceklerine biraz olsun çinde kaliteli ürünlerden yaptırmaları lazım.
Açıkçası ben memnunum malzeme kalitesinden gm5+ :hmmm

maxirabit

maxirabit

Üye
Açıkçası ben memnunum malzeme kalitesinden gm5+ :hmmm
Gm2 den beri aynı kasa türünde gidiyor istikrarlı olarak, zaten çinde üretim yapan bir firmanın ismi değiştirilip gm mobile olarak bize sunuluyor, daha etkili çözümler bulması gerekli, çevremde 10 kişiden 10 u, gm için kalitesiz telefon gözüyle bakıyor

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Gm2 den beri aynı kasa türünde gidiyor istikrarlı olarak, zaten çinde üretim yapan bir firmanın ismi değiştirilip gm mobile olarak bize sunuluyor, daha etkili çözümler bulması gerekli, çevremde 10 kişiden 10 u, gm için kalitesiz telefon gözüyle bakıyor
gm5+ herhangi bir cihazın kopyası değil ? Çinde başka bir firmadan alınıpta isim basılan bir model değil bu.yan çerçeveler metal ( metal görünümlü plastik değil )

maxirabit

maxirabit

Üye
gm5+ herhangi bir cihazın kopyası değil ? Çinde başka bir firmadan alınıpta isim basılan bir model değil bu.yan çerçeveler metal ( metal görünümlü plastik değil )
Gm kopya ürünlerin ismi değiştirilerek yapılıyor, bunu discoveryde gördük, gm2 de gördük hatta buyur gm2 nin kopya hali

Her modelinde bunu kullanır gm, çinden ucuz ürünleri getirip, telpa yazılımı burada yükler, yurt dışından parça halinde gelir, telpada ürün montajı yapılır :)

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Gm kopya ürünlerin ismi değiştirilerek yapılıyor, bunu discoveryde gördük, gm2 de gördük hatta buyur gm2 nin kopya hali

Her modelinde bunu kullanır gm, çinden ucuz ürünleri getirip, telpa yazılımı burada yükler, yurt dışından parça halinde gelir, telpada ürün montajı yapılır :)
Galiba anlaşamıyoruz.
GM ilk başta Gionee firmasının cihazlarının üzerine ismini basarak ülkemizde satış yaptı. Ama daha sonra GM4G ve GM5+ ile google anlaşmalı olarak tasarımı gm veya google ait ( herhangi bir cihazın kopyası değil ) bu şekilde cihazı büyük ihtimal foxconn fabrikalarında üreterek satışını yapıyor.

Eski cihazlar ile gm4g ve gm 5+ karıştırmayın :)

gmd2'nin orijinal cihaz alcatel markasının bir modelidir. resimde ki model değildir bu arada.

Hasand.

Hasand.

Üye
Galiba anlaşamıyoruz.
GM ilk başta Gionee firmasının cihazlarının üzerine ismini basarak ülkemizde satış yaptı. Ama daha sonra GM4G ve GM5+ ile google anlaşmalı olarak tasarımı gm veya google ait ( herhangi bir cihazın kopyası değil ) bu şekilde cihazı büyük ihtimal foxconn fabrikalarında üreterek satışını yapıyor.

Eski cihazlar ile gm4g ve gm 5+ karıştırmayın :)

gmd2'nin orijinal cihaz alcatel markasının bir modelidir. resimde ki model değildir bu arada.
Ekim ayı başında android 7.1 çıkabilirmiş doğru mudur
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Ekim ayı başında android 7.1 çıkabilirmiş doğru mudur
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Şuan android 7.1 ile herhangi bir bilgi mevcut değil fakat google yeni nexus cihazları android 7.1 ile satışa sunabilir bu ihtimal var o yüzden kesin bir şey söylemek mümkün değil şu aşamada.

Hasand.

Hasand.

Üye
Şuan android 7.1 ile herhangi bir bilgi mevcut değil fakat google yeni nexus cihazları android 7.1 ile satışa sunabilir bu ihtimal var o yüzden kesin bir şey söylemek mümkün değil şu aşamada.
İnşallah hayırlısı olsun

Üst Alt