Android Marketteki (google play) paralı uygulama oyun vs. takır takır indirilebiliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
    Konu Sahibi
Android Marketteki (google play) paralı uygulama oyun vs. takır takır indirilebiliyor
artık ülkemizden de android markete girdiğimizde root vs. işleme gerek kalmadan paralı uygulamaları indirebiliyoruz bence çok iyi oldu benim gibi androide yeni geçen arkadaşların uğraşmasına gerek kalmadan apple store, ovi store gibi direk indirme yapabiliyoruz ve iphonede olmazsa olmaz kullandığım bir çok oyun ve programıda android markette görmek beni çok sevindirdi

Pro HDR camera
bu programı iphonede kullanıyordum cidden telefonun kendi hdr çekimi falan hikaye bu program çok sağlam az ışıklı yada ışık yansımasının çok olduğu ortamlarda harika bir şekilde foto çekiyor

klongs

klongs

Üye
artık ülkemizden de android markete girdiğimizde root vs. işleme gerek kalmadan paralı uygulamaları indirebiliyoruz bence çok iyi oldu benim gibi androide yeni geçen arkadaşların uğraşmasına gerek kalmadan apple store, ovi store gibi direk indirme yapabiliyoruz ve iphonede olmazsa olmaz kullandığım bir çok oyun ve programıda android markette görmek beni çok sevindirdi

Pro HDR camera
bu programı iphonede kullanıyordum cidden telefonun kendi hdr çekimi falan hikaye bu program çok sağlam az ışıklı yada ışık yansımasının çok olduğu ortamlarda harika bir şekilde foto çekiyor

şaka maka sen xperia s i aldığın gün play store ücretli uygulamalar açıldı ben 7 ay bekledim açılmasını

• Beğen
Tepkiler: cewikkuwwet01
cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
    Konu Sahibi
evet androide geçtiğim ilk günde google play ücretli uygulamaları açıldı sanırım ayağım uğurlu geldi :kop:

yakında diğer iphone oyun ve uygulamalarınıda android de bize sunarlarsa hiç şaşmayın :oke:

klongs

klongs

Üye
evet androide geçtiğim ilk günde google play ücretli uygulamaları açıldı sanırım ayağım uğurlu geldi :kop:

yakında diğer iphone oyun ve uygulamalarınıda android de bize sunarlarsa hiç şaşmayın :oke:

gün gelecek iphoneden önce androide oyun çıkacak :D

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
    Konu Sahibi
bu arada paralı olabilir önemli değil bildiğiniz sağlam kamera programları var mı mesela iphonede akra fonu değiştirebildiğimiz ekleme yapabildiğimiz ve resim kalitesini düşürmeyen çok kaliteli programlar vardı

---------- Post added at 21:09:31 ---------- Previous post was at 21:05:43 ----------

gün gelecek iphoneden önce androide oyun çıkacak :alkis

bak o da olabilir çünkü apple store hala zirvede olsa da tek bir model ve tek bir markayla onlarca teknoloji devine karşı ne kadar ayakta kalabilir :)

mesela real racing, modern combat 3 fifa 2011 2012 infinity blade oyunları vazgeçilmezimdi çünkü kaliteleri öyle böyle değil
modern combat 3 ve real racing 2 yi android markette gördüm diğer oyunlarıda bulabilirsem oyun konusunda sanırım iphoneyi hiç aramayacağım ve kullandığım bir çok programı android markette de bulabildm

klongs

klongs

Üye
camera zoom fast burst camera cartoon camera

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
    Konu Sahibi
camera zoom var fast burst camera(bu çok iyi iphonedeki gibi hızlı çekiyor) var cartoon camera var

ya hava atmak gibi olmasın maşallah :alkisaşşağıdaki sözü seviyorum telefonum için şöyle diyorlar :

12 megapiksel kamerası ve fotoğraf çekimini hızlandıran 1.5 Ghz çift çekirdekli işlemcisiyle dijital eğlenceye zeka katan Xperia S, bekleme modundan 1,5 saniye gibi kısa bir sürede çıkarak çekim yapabiliyor.

---------- Post added at 21:18:46 ---------- Previous post was at 21:16:13 ----------

çekilen fotoğrafları çizgi film gibi gösterme ya da hızlı çekebilme olarak değilde tabiri caizse photosop tarzı programlar var mı yine de önerin için tşkkr ederim

klongs

klongs

Üye
cartoon camera ve paper camera var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt