1. Siteyi tamamen reklamsız görüntülemek için; hemen şimdi Giriş Yap veya Kayıt Ol

android markete giremiyorum yardım lütfen

• 25 Mayıs 2012
  • 10615 Okunma
  • 8 Yanıtlar
0/5, 0 Oy

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. android markete bir türlü giremiyorum..senkronize ayarlarında bir sorun var bir türlü giremiyorum hesabı kaldırmaya kalksam tüm veriler silinecek diyor yeni hesap eklemeye kalkıştığımda ise google sunucusuna bir türlü bağlanmıyor..internete çatır çatır giriyor nalet olası bir markete girmiyor. Sorun ne olabilir yardımlarınızı bekliyorum

lg gt540 kullanıyorum android sürüm 2.1

Yazan: place3461

2. google play e güncelle.

3. Market güncellemesi yaptın mı hiç?

4. güncelleme nasıl yapacağım? geçenlerde girmişti artık daha giremiyorum google play indirdim çözümleme hatası verdi..marketi de kaldıramıyorum roma gömülü

5. bak google play android 2.2 ve üzeri içindir cihazının güncelleme si yoksa rom yükle.market kapandı. artık google play var.

6. rom mu yükleyeyim:S demek market kapandı hm.. Rom yapmak istiyorum da rom yok adamakıllı aslında bir tane varda ben yeniyim anlamıyorum bu işlerden..marketi istememin ayrıca bir nedeni de kimi programların beni markete yönlendiriyor olması yoksa program indireceğimden felan değil yani..black market bence çok güzel..

7. ...

8. Aleti root yap ve yeni rom yükle market sorunlarinin cözümünü ise ayarlardan uygulamalara girip market icin data bilgilerini bellek cache yani sil.

9. reset attım telefona düzeldi ama şu android market kapalı olduğu için bir şey yapılamıyor..telefonu rootlu almıştım ama rom yükleme bilgim sıfırın altında sıfır..

Yüklüyor...