android market

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
61semih

61semih

Üye
    Konu Sahibi
android market
millet android markette bır sorun oluyor yanlızca yepyeni uygulamalara gşr dedşgşm zaman kapatmaya zorlanıyor ve kapanıyor.normal uygulamalar veya oyunlarda yapmıyor sadece yepyeni uygulamalar dedıgım zaman yapıyor ? sizdede varmı boyle bırsorun

Lacoste

Lacoste

Üye
yeni sürümlere güncelle düzelecektir

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Google Türkiye'ye her uygulamayı göstermiyor mesela yepyeni uygulamalar açılmıyor paralı uygulamalar da gözükmüyor.. hiç paralı uygulama görmemişsindir heralde...

Çözümü var önce telefonu root edeceksin sonra marketaccess adlı programı yükleyeceksin sonrada programdan T Mobile US olanı seçeceksin böyle yaptktan sonra seni Amerika dan T Mobile hattıyla girdiğini sanacak ve tüm uygulamalar gözükecek..

Root yapmasını bilmiyosan google dan araştır onuda anlatrdm ama vaktim yok :D Yalnız root yaparsan telefonun garanti dışı kalacak ona göre..

nexpow

nexpow

Üye
evet root şart

mc_shekil

mc_shekil

Üye
benim tel rootlu ve marketenabler ile ücretli uygulamalarda açık ama arkadaşın dediği gibi bendede yepyeni uygulamalarda kapanmaya zorla hatası veriyor.bu hatayı hala görmedi google halen daha bi güncelleme ile düzeltmiyor şu olayı :off:

61semih

61semih

Üye
    Konu Sahibi
ufak birsey icin telefonu root etmekle ugrasmam acikcasi garannyi disi kalmasida cabasi

celatx

celatx

Üye
bende 2 yıllık garantiyi çöpe atmak istemiyorum acaba böyle abd den bağlanıyormuş gibi kırılsa market uygulaması

ozan2020

ozan2020

Üye
valla kimse ugraşmasın çözülücekmiş sorum sadece HTC dide problem çıkmıyor

61semih

61semih

Üye
    Konu Sahibi
bayat konu sorun halloldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt