android market hatası

Konu, 'Android Genel' kısmında Puck tarafından paylaşıldı. Okunma: 1743 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. android market hatası

vending hatası veriyor normal herşey oluyor ama yenilere bastıgımda zorla kapattırıyor neden ?

Yazan: Puck
  2. Türkiye de bu sorun var kardeş telefonunu rootlayıp marketaccess programını yüklersen sorun kalmaz..

android market hatası konusuna benzer içerikler

1. android market ( 2 Temmuz 2011 | Android Genel )

millet android markette bır sorun oluyor yanlızca yepyeni uygulamalara gşr dedşgşm zaman kapatmaya zorlanıyor ve kapanıyor.normal uygulamalar veya oyunlarda yapmıyor sadece yepyeni uygulamalar dedıgım zaman yapıyor ? sizdede varmı boyle bırsorun
  2. Android market ( 28 Temmuz 2011 | Android Genel )

selam arkadaşlar android marketten ugulama indirmek istediğimde Bu hesap ile ilişkilendirilmiş hiçbir Android telefon yok. Lütfen farklı bir hesap ile oturum açın. bu uyarıyı verıyor ayarlamasını yapamadım ayarı bilen varsa yardım edebilirmi ?
  3. Uygulama usb birimine yüklenemiyor hatası android market ( 4 Ocak 2012 | Android Genel )

Çok kolay bir yolla bunu düzeltebilirsiniz.Benim başıma geldi araştırarak çözüm buldum.Umarım size yardımcı olur. smdl2tmp1.asec dosyayı cihazınızda arayın bu dosyayı bulduğunuz zaman silin sorun düzelecektir.
  4. Android market ( 17 Şubat 2012 | Android Genel )

Arkadaşlar ben android markete üye olamıyorum. Gmail hesabımı istiyor ben yazıyorum fakat biraz bekledikten sonra "bu geçici bir sorun olabilir veya telefonunuza veri hizmeti tahsis edilmemiş olabilir." diyor. Bana yardımcı...
  5. Motorola Atrix Android Market hatası ( 13 Kasım 2012 | Motorola Android Yazılım )

andorid markete girip ücretsiz uygulama yükelemeye çalıştığımda ''........ bir hata nedeniyle indirilemedi (406)'' diye bir uyarı veriyor. Bunun nedenini bilen varsa cevap yazarsa çok sevinirim.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Eylül 2015 Salı - 8:58:46