Tavsiye android kalem yapımı istek

Sponsorlu Bağlantılar

wweraw2012

Üye
    Konu Sahibi
android kalem yapımı istek
arkadaşlar android telefonumda kalem kullanmak istiyorum yardım eder misiniz?

UpOneTR

UpOneTR

Üye
internet sitelerinde satılyor max 20 tl dir

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Sahibindende 5tl

wweraw2012

Üye
    Konu Sahibi
peki normal telefoncularda var midir?

mehmettech

mehmettech

Üye
:bablik:sanırım istanbulda bazı telefoncularda var ancak nette araştırırsan kendininkini yapabilirsin... cips poşediyle ,vsvs yönntemler var ben corby 2 de kendime yaptım güzelde bi hava katıyo

UpOneTR

UpOneTR

Üye
:bablik:sanırım istanbulda bazı telefoncularda var ancak nette araştırırsan kendininkini yapabilirsin... cips poşediyle ,vsvs yönntemler var ben corby 2 de kendime yaptım güzelde bi hava katıyo
corby sanrm ısıya duyarlı değildi

mehmettech

mehmettech

Üye
İsıya duyarlı :)

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye

Bi görselini atar mısın hocam bende de Corby 2 var ama pek kullanmıyorum kenarda duruyor. Kalemi merak ettim.

mehmettech

mehmettech

Üye
Ana! netteki bilgiler öyle allah allah bi araştırayımkusura bakma görsel atamyorum (pcyok)ama şöyle yaptım- çips poşetini ince bir kalemin her yerine sardım yapistirici ile yapıştırdım

şimdi şöyle, ekran kalemi algılıyo ama kalemi çıplak el ile tutarsan şuan s-pen gibi kullanıyorum mesaj yazarken not alırken klavye türüne girip tam ekran i seçiyorum deftere yazar gibi yaziyorum :)nette araştırıp bulabilirsin

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
şöyle yaptım- çips poşetini ince bir kalemin her yerine sardım yapistirici ile yapıştırdım

Öyle kötü görünmüyor mu hocam? Ben de aynı şekilde yapmıştım ama görünüşü kötü diye bozup attım. Bu arada Corby 2'de kapasitif ekran var.

Kapasitif Dokunmatik Ekranın temel çalışma prensibi

Nasıl çalıştığına gelelim. Ekranın dört köşesinden uygulanan gerilimle ekran yüzeyinde elektrostatik alan oluşturulur. Yüzeyin herhangi bir yerine yük depolayabilen bir iletken temas ettirildiğinde bu elektrostatik alanda oluşan değişim köşelere yerleştirilmiş osilatörler tarafından gözlenebilir hale gelir. Osilatörlerden toplanan veriler işlem birimine gönderilerek koordinat verisi haline çevrilir ve sisteme aktarılır.

wweraw2012

Üye
    Konu Sahibi
bir deniyim cips ile ya da internetten arastiriyim tesekkurler yorumlariniz icin

AHKE

AHKE

Üye
aliminyum folyo ilede olur

wweraw2012

Üye
    Konu Sahibi
yaptim ama olmadi sade aliminyumla oluyor galiba kalem iyi degil nasil bir kalem olmali

AHKE

AHKE

Üye
kalemsiz yap aliminyum folyoyu kalem şekline getiqg öle dene

Invoke

Invoke

Üye
Electroworld'de vardı yanlış hatırlamıyorsam...Kaç kuruş yav sanki =P