Android işlemcili en ucuz telefon tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

lomolog

Üye
    Konu Sahibi
Android işlemcili en ucuz telefon tavsiyesi
Arkadaşlar telefon değiştirmemin zamanı geldi çok para vermek istemiyorum ama uygulamalardan geri kalmak ta istemiyorum bana tavsiye edeceğiniz telefon var mı?

nameisselcuk

Üye
htc google g1 ben kullanıyorum her türlü rom-güncelleştirmeler var şuan tükçe froyo 2.2 yi çok rahat bi şekilde telde kullanabiliyorsun gidipte samsung falan alayım deme fiyat aralığı 400-500 tl civarıdır yinede sen bilirsin

android55

Üye
Samsung Galaxy I7500 Andoid işLemci.

OğuzcanAbi

Üye

405 lira buyur

myvz

Üye
405 değil kardeşim 479 KDV si de var:)

lomolog

Üye
    Konu Sahibi
htc google g1 400 / 500 aralığı denmiş bu fiyata nerde bulacağım bilen var mı?

khytr89

khytr89

Üye
htc magic. kral alet

turkpoet

Üye
galaxy3 ve 5 i bekle derim.

Alikevicius

Üye
Ben Samsung i5700 Galaxy Lite aldım HB'den. 2.1 yüklenebiliyor. Gayet memnunum telefondan

lomolog

Üye
    Konu Sahibi
Peki arkadaşlar huawei android işlemcili telefonlarla piyasaya giriyormuş fiyatları da çokça ucuz ne zaman satışa sunulacağı hakkında bilgisi olan var mı?

By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
htc hero tabisiki

fenerliomar

fenerliomar

Üye
sana tavsiyem htc tattoo alman bildiğim kadarıyla vodafonda satılıyor .Hiç internette alışverişle uğraşma hem android 2,1
desteğide var

khytr89

khytr89

Üye
android işlemci değil işletim sistemi

xfurkan1

Üye
turkcell'in t10 telefonunu huawei yaptı kontratsız fiyatı 330 lira ve android 2.1 bir bak istersen

xfurkan1

Üye
vodafone'un yeni telefonu var t10dan katkat iyi kontratsız 330 lira diye biliyorum bi bak istersen

KayraBey

KayraBey

Üye
Piyasada ağıza sakız olmuş malesef "Abi senin telefon Android işlemcili değil mi? Biliyom o telefonu ben" :) Nokia N8 Symbian^3 işlemcili :P

metawolf

metawolf

Üye
işlemci kelimesi aslında işlem yapan anlamında kullanılıyor.android işlemcili dendiğinde android işlemleri yapabilen anlamı var.mesela bilgi işlemci insanlar var bunlardamı donanım oluyor yani :P

Üst Alt