Uygulama Android için cheat programı

Sponsorlu Bağlantılar

Drako112

Üye
    Konu Sahibi
Android için cheat programı
Merhabalar ben android için cheat programı arıyorum xmodegames gibi ama ondan daha iyi ve mümkünse online oyunlarda işe yarasın

H0lligan

Üye
Merhabalar ben android için cheat programı arıyorum xmodegames gibi ama ondan daha iyi ve mümkünse online oyunlarda işe yarasın
xmod cheat degil adindan da anlasildigi uzre uygulamalara mod yukluyor cheat den kasdin tam olarak nedir biraz acarmisin :) ornegin value edit mi uygulama ici satin almami ?

Drako112

Üye
    Konu Sahibi
xmod cheat degil adindan da anlasildigi uzre uygulamalara mod yukluyor cheat den kasdin tam olarak nedir biraz acarmisin :) ornegin value edit mi uygulama ici satin almami ?

Açıklayıcı olmadı harbiden farketmez xmod games benzeri de olabilir çoklu hile barındıran programlar. Edit value fln olmayacak

H0lligan

Üye
Açıklayıcı olmadı harbiden farketmez xmod games benzeri de olabilir çoklu hile barındıran programlar. Edit value fln olmayacak
Value disinda elimde lucky patcher ve freedom var satin alma hilesi sagliyor onun disinda suan elimde hack araci yok

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
Game killer tarzi uygulamalari netten arastirarak bulabilirsin..

H0lligan

Üye
value edit istemiyorum demisdi ya arkadas

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
Peki online oyunlarda freedom ve lucky patcher i da cikarinca geriye ne kaliyo ki ?

H0lligan

Üye
suanlik hic bise :D konu o yuzden bos

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
Tamam o zaman takipteyim :D

• Beğen
Tepkiler: H0lligan
Jus7ice

Jus7ice

Üye
lucky patcher root gerektiriyor mu?

H0lligan

Üye
ne icin kullanacagina bagli bazi seylerde gerekiyor bazilarinda gerekmiyor

Jus7ice

Jus7ice

Üye
six guns da value için işler mi mesela

H0lligan

Üye
luckypatcher value editlemiyor uygulama ici satin alma icin ama gameloft oyunlarina hile yapamazsin :)

• Beğen
Tepkiler: Jus7ice
Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
Aynen ea ve gameloft oyunlardinda ise yaramiyor çoğunlukla. Glu nun kendine ait patch programi var bi nebze yırtiyosun...

H0lligan

Üye
gl ninde anca eski pixelleri dusuk oyunlarinda calisiyor zaten onlarda da hile yapsan ne yapmasan ne

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
Işte bi nebze onlar oluyo :D