Android Gingerbread 2.3.4 Temiz ve Stabil Kurulum + 2.3.7 Güncellemesi + ICS Kurulum

Sponsorlu Bağlantılar

0SEmih0

Üye
Kamera için şu programı kullan kardeşim:

Selametle...:oke:
süperr cok tesekkür ederim artık kaydoluyor fakat cok karanlık. karanlık olmasa kalitede süper ama rengi açamıyorum. anca foto editor programı indirdim, cektiğim fotonun brightness ayarını arttırıyorum anca öyle düzgün bişi cıkıyor ortaya.. e buda biraz zahmetli oluyor...

buna çözüm varmı peki_????

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
süperr cok tesekkür ederim artık kaydoluyor fakat cok karanlık. karanlık olmasa kalitede süper ama rengi açamıyorum. anca foto editor programı indirdim, cektiğim fotonun brightness ayarını arttırıyorum anca öyle düzgün bişi cıkıyor ortaya.. e buda biraz zahmetli oluyor...

buna çözüm varmı peki_????

Şu an için bir bilgim yok... Olunca paylaşırım İnşallah kardeşim...

fnldstntn

Üye
Ben nitdroid installer ile kurdum anroidi..ilk olarak islemciyi nekada overclock etmeliyim ikinki olarak sensorler iyi calismiyor sanirim Racing moto di bir oyun yukledim bir turlu oynayamadin...

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Ben min600 - max900-1000 kullanıyorum işlemciyi... Sensör bazı oyunlarda işe yaramıyor... Daha doğrusu hep bir yöne takılıp kalıyor... Ben de bir motosiklet oyunu denemiştim, motocross racing olması lazım... Oyun başlıyor ama sürekli bir tarafa dönük gidiyor yani oynanmıyordu... Ama shift ve gameloft oyunarında problem olmamıştı... Bir de Drift Mania oyunu vardı onda da sorun yoktu... Bunlar aklıma gelenler...

chezque

chezque

Üye
bu olayda sms yollama ve arama söz konusu mu? düzeltildi mi yani?

- - - Eklendi - - -

dayanamadım yükledim android şu an sorunsuz herşeyi ama bu rehbere nasıl sim karttaki kişileri aktarcamı anlamadım. nasıl olacak bu? menü tuşuna basın diyor da o tuş hangisi?

abdülhey25

abdülhey25

Üye
bizdeki tuş açıp kapama kilidi androidde menü tuşu olarak kullanılıyor ona basarsanız görürsünüz menüyü ancak androidde simdeki numaralar telefona aktarılamıyor ben bi çok kez denedim sim kartta numara yok tarzı hatalar çıkıyor...

chezque

chezque

Üye
aynen bende de öyle cıktı simdi denedim de. neyse arayıp, mesaj yolluyor buna sükür :)) elle yazarız artık herkesi nası olcaksa oda

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar bide bu şarj olayı olmuyor sanırım. gece taktım. şimdi çıkardım kırmızı yanıyor şarjı. bunun çözümü var mı?

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar bir sorum daha var da usb görmüyor. bunun ayarı nasıl oluyor?

abdülhey25

abdülhey25

Üye
androidde usb bağlantısı çalışmıyor bunu şimdilik yapmak zor.. onun dışında şarj olma olayında sorun yok şarj oluyor ancak wifi ile bağlantı yapınca yada dosya indirince bağlantıda kopmalar oluyor bende de

chezque

chezque

Üye
vallahi o kopma olayını önlemek için arkaplanda whatsapp hep acık duruyor bende. o şekilde kopma olayı kalkıyor ortadan. ama şu usb bağlantı muhabbeti olsa iyi olurmus. bide ses olayını çözebilseler. şimdi bir video izledm skype da görüntülü konuşma olayını çalıştırmış nasıl yaptıysa anlamadım ama. bende olmuyor hala o.

ICS daha iyi diyorlar bide hız bakımından. onu kurmak mantıklı mı sence?

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
ICS daha mı iyi diyorlar? Kim diyor? :hmmm

kaan dean

kaan dean

Üye
osman kardesim n900 u elden cikardim fakat arada bakiniyorum gelismelere.. bende SGS2 ye ics 4 yukledim pozitif yonleri cok hiz olarak internette gezinme ekran kolayliklari vs.. ama2.3.6da cok stabil kullaniliyordu

• Beğen
Tepkiler: osmanayman
osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Nitdroidde "Voice call" işi halledilsin N9 alırım hiç düşünmeden... İşletim sistemlerini kurcalamak hoşuma gidiyor... :oke:

mert_1047

mert_1047

Üye
Bildiğimiz üzere e-yes nitdroid ics'den sonra elini çekmişti n900'den birkaç arkadaş donanım hızlandırmayı filan çözüme kavuşturmaya çalışıyordu videodan görüldüğü üzere başarmışlar :) Yakında n900 için güzel bir ics sürümü bizleri bekliyor :).

• Beğen
osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
voice call bekliyoruuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzz... :aha:

fnldstntn

Üye
Çıktığı zaman forumda paylaşmanızı bekliyorum...

• Beğen
osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Çıkar çıkmaz İnşallah...:oke:

• Beğen
Tepkiler: fnldstntn

fnldstntn

Üye
Haber yokmu şu yeni ics ten

kumho_27

kumho_27

Üye
sony experia mt15 i ye kurulumu genel olarak yazabilirmisin kardeşim çok acil lazım da cevabını bekliyorum...

Nokia N900

Nokia N900

Üye
mutlu sunu ogrenmek istiyorum ben androidi kurduktan sonra iki isletim sistemi arasinda nasil gecis yapicam. android kuruldugunda maemo yu hic bir sekilde kullanamamazlik varmi . yoksa iki secenegide tercihe goremi kullaniyorsun tam olarak ne oluyor..?

Öncelikle yarım kalan bir mutluluk bu tamamen bir verim alamazsın

Telefon hattını kullanamaz Arama yapamazsın

Wifi ile internete bağlanabilir ve yüzlerce ücretsiz uygulanama indirebilirsin

Voltaj kontrol uygulaması ile telefonun var olan hızını iki ye katlayabilirsin

Sarjın bır anda bitebilir. kısa soluklu sorunlu batarya ömrü

Kamera özelliği yok

Kısaca Nitdroid 2.3.4 sadece bir hefesten ibaret, var olan maemo işletim siztemine bir eziyet ve yüktür (Teknik açıdan)

Diğer soruna gelince, kurulumda gereklı uygulamalar dan biride Multıboot oluyor.

Bu senin telefonunu her açtıgında sana 2 seçenek sunuyor buradan yola çıkarak birini seçebilrsin...