Püf Noktası ANDROİD BATARYA KALİBRASYON

Sponsorlu Bağlantılar

wolfkurt1985

wolfkurt1985

Üye
    Konu Sahibi
ANDROİD BATARYA KALİBRASYON
androıd batarya kalibrasyonu
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

MaxipmaN

Üye
bu yöntem eskidi tarih oldu bence esamesi okunmuyor.
samsunglar için *#0228# gibi bir kod girince yanılmıyorsam kod buydu, quick start yapıyoruz ve olay bitiyor

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle
wolfkurt1985

wolfkurt1985

Üye
    Konu Sahibi
hocam kodla batarya kalıbre etmek ımkansız 10 larca telefon kalıbre ettım bu sekilde son 2 el t 50 aldım 3 ssat ekran suresı alıyodu bu şekilde 5 saati gecırdım daga once galaxy aceden basladım s4 s3 asus tablet samsung tab 3 lite moto atrix 3 tane dağa bissürü telefonu bu şekilde kalibre ettim başka bi yolu yok bende zamanında cok denedım programlar kodlar vs hiç bi işe yaramıo vardı oyleydi duydum baska bişey sonuc onemli en kötü telefonda ani bataryada düşüş olursa bitene kadar kullanıp kapalı şarj etmenizi öneririm

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
xmustx

xmustx

Üye
*#0228# olayı zaten yazılımla yapıldığında da aynı sonucu veriyor.Ben hep öyle yapıyorum

wolfkurt1985

wolfkurt1985

Üye
    Konu Sahibi
o kod sadece samsung da var kod yazmadan öncede battarystats.bin dosyasını silerek pil yüzdesini düzeltiyorduk pil yüzdesini düzeltmek batarya kalıbre etmez hocam sarjın 10 saat gidiyosa yine 10 saat gider ama sarj yüzden dağa mantıklı düşer s3 yapmmıstım aynı kodu batarya yüzde 20 den yuzde 25 cıktı aldıgım 2.30 ekran süresi değişmedi

MaxipmaN

Üye
note2 için kodu 2 kez yaptım galiba ikisinde de şarj düşmüştü bende.

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
Bataryayı ne kadar az sıklıkla şarj edersen ömrü okadar uzun olur sürekli prize takılı pilden pek bir hayır beklemeyin