Andoid sistemde oyun ve uygulamaları SD card'a nasıl yukleyebiliriz?

Sponsorlu Bağlantılar

carsilker

Üye
    Konu Sahibi
Andoid sistemde oyun ve uygulamaları SD card'a nasıl yukleyebiliriz?
başlıktada acıkca belirttiğim gibi android motorola milestone telefonum(2.1) var fakat telefon hafızası yetmediğinden yeteri kadar program ve oyun yükleyemiyorum. yüklemek içinde bir yolu olduğunu duydum, bilen arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum..

Muammer6855

Üye
Marketten install manager yükleyin..Benimde android 2.3 yüklü hd2 im var onda işe yarıyor..

oguzhangencel

Üye
bildiğim kadarıyla 2.2 de zaten sd kart a kurabiliyoruz. ama 2.2 altı için araştır belki bulabilirsin yanlış hatırlamıyosam bi sitede anlatım vardı ama tam olarak hatırlamıyorum

rdmsnl

Üye
"install manager" diye bi program var
onun çalışması için önce flashlama (versiyon güncelleme) sonra root (tam yetkili kullanıcı) yapman lazım

resoxx

Üye
Arkadaslar install manager apk si olan varsa lütfen upload edebilir mi ? Ben marketten yararlanamiyorumda...

resoxx

Üye
Biri ilgilenebilir mi ?

A.F.K

A.F.K

Üye
markete nerden giriliyor :P

alllcoll1

Üye
Dostum bendede aynı sorun vardı root olduysan Modinstalllocationu kur izni ver sonra kurulumda nereye yükleyeceğini seçiyorsun extral olması lazım en alttaki şık onu seç sonra bütün programlar sd karta kuruluyor.

eftiyo

eftiyo

Üye
merhaba arkadaşlar aynı sıkıntıyı bende çekiyorum xperia x10 cihazım var ve hafıza doldu diyor. sd kart hafızası hela boş. Sd kartı bölmek gerekiyormuş. bilen biri anlatsın lütfen.

mc_shekil

mc_shekil

Üye
merhaba arkadaşlar aynı sıkıntıyı bende çekiyorum xperia x10 cihazım var ve hafıza doldu diyor. sd kart hafızası hela boş. Sd kartı bölmek gerekiyormuş. bilen biri anlatsın lütfen.
aynı dertten bende muzdaribim :vur

berkant12345

Üye
arkadasklar su root tam yetkı programının ısmını bır yazın sonra sd karta kuran programın ısmını yazın ve upload edın lutfen bende aynı dertten muzadrıbım bu konuda kendı telefonunda olayı halleden bır bılen arkadsımız bıızım gıbı bılmeyenlere yardımcı olsun lutfen sımdınden herkese tesekkur edıyoırum dort gtozle buradan takıp edecegım saygılar:hmmmcehalet çok zor bır olayy

• Beğen
Tepkiler: mc_shekil

Üst Alt