Amerika veya Avrupa IP numaraları ??

Konu, 'Webmaster' kısmında Webmaster tarafından paylaşıldı. Okunma: 906 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Amerika veya Avrupa IP numaraları ??

Amerika veya Avrupa ip lerini ayrı sayfaya yönlendirmek istiyorum. Acaba bu ip lere dair belli bir başlangıç var mı ?

örnegin :
    *XX.*###...
    *YYY.*###...

şeklinde ilk 2 veya 3 haneye göre bu ayrımı yapabilirmiyiz ?

Kaynak ...

Yazan: Webmaster
    cellchuck bunu beğendi.
  2. offf yha banada lazım amerika yada avrupanın I.P nosu ..????

3. American IP no larından varsa bikaç tane yazabilirmisiniz..Çok acil LAZIM...
    İlginiz için şimdiden teşekkürler...

Amerika veya Avrupa IP numaraları ?? konusuna benzer içerikler

1. İnternetteki İnanılmaz Yükseliş...IP Numaraları Tükenme Noktasında... ( 22 Ocak 2010 | Network, İnternet ve Güvenlik )

İnternete bağlı cihazların sayısındaki inanılmaz artış, internet sitelerinin sayısının katlanmasına yol açtı. Bu inanılmaz yükseliş, internette kullanılan IP adreslerinin bitmesi tehlikesini de beraberinde getirdi. IPv4 internet...
  2. TouchRetouch IPA 1.0.2 (Çektiğiniz Fotoğraftaki İstemediğiniz kişi veya nesneleri kaldırın) ( 20 Eylül 2010 | iOS Video & Resim Uygulamaları )

TouchRetouch herhangi bir fotoğraftan, sadece parmağınızı ve iPhone veya iPod Touch kullanarak istenmeyen içerik veya nesneleri kaldırmayı sağlayan devrimci bir uygulamadır. DOWNLOAD
  3. arkadaslar ıp numaramı nasıl sabıtlerım....... ( 10 Haziran 2011 | PC Donanım Teknik Yardım )

evet arkadaslar ben ınternete telefonumun ınternetınden gırıyorum pc suıte programıyla ınternete gırıyorum ve her bılgısayarımı actıgımda hep ayrı ayrı ıp noyla gırıyorum bunu sabıt yapabılırmıyım eger boyle ımkanım varsa nasıl yapabılırım bana...
  4. IP Numarasından Adres Bulma 1.0 ( 2 Mayıs 2012 | PC-Yazılım Genel )

IP Numarasından Adres Bulma 1.0 [IMG] Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği öğrencisi Buğra AYAN tarafından geliştirilen bu program ile ip adresini bildiğiniz kişinin internete bağlandığı şehri bulabilirsiniz....
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Ağustos 2015 Pazartesi - 18:19:50