Alternatif bir android market "Blapkmarket"

Sponsorlu Bağlantılar

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
Alternatif bir android market "Blapkmarket"
Arkadaşlar adresinden üye oluyorsunuz, üyeliğiniz onaylandıktan sonra market uygulamasını telefonunuza indiriyorsunuz. İster telefondan ister internetten (siteden) oyun ve uygulamaları indirebilirsiniz. Telefon uygulaması biraz yavaş ama en azından applanet gibi ağ hatası vermiyor. Güle güle kullanın.

mc_shekil

mc_shekil

Üye
YAW BEN BU PROGRAMI YÜKLEDİM SİTEYEDE ÜYE OLDUM FAKAT UYGULAMAYI TELEFONDA AÇTIKTAN SONRA İLLAKİ BAĞIŞ YAPMAMI İSTİYOR :ah YOKSA AÇILMIYOR...AMA TARAYICIDAN GİRİPTE SİTEDEN İNDİREBİLİYORUM:hmmm

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
Akşama 2.0 (1.2.1) verisyonunu upload ederim indirirsin, bağış mağış istemiyor :)

mc_shekil

mc_shekil

Üye
EYW KARDEŞİM :alkis BEKLİYORUM :oke:

----------Eklendi @ 16:37:39 ---------- Yazıldı @ 16:16:57 ----------

UPLOAD ETMENE GEREK KALMADI DOSTUM BEN YANLIŞINI İNDİRMİŞİM BAĞIŞ YAPILANI İNDİRMİŞİM..DEDİĞİNİ İNDİRDİM 1.2.1 İ ŞİMDİ KURDUM.. VERDİĞİN BİLGİ İÇİN ÇOKK TEŞEKKÜR EDERİM..:alkis:alkis:alkis:alkis

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
Güle güle kullan :)
Uygulamaları listelemesi ve indirmesi biraz yavaş ama en azından iş görüyor, çalışıyor şimdilik. Bakalım bunu ne zaman patlatırlar. Biri patlıyor, bir diğeri açılıyor ;)

nexpow

nexpow

Üye
eyw saqol denicem

mc_shekil

mc_shekil

Üye
He ya biraz yavaş ama iş görüyor ve bütün programlarda güncel..

Εthnic

Εthnic

Üye
tesekkurler...

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim, wifi ile hızlı, denedim :)

zızzz

zızzz

Üye
Hocam çok teşekkürler. Herşey güzel ama başlık olmamış bu program applanetten bile eskidir.

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
Benim için çok yeniydi ama :)
Değiştirdim başlığı, tşk.

Üst Alt