alo kanka hattı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
canted

canted

Üye
    Konu Sahibi
alo kanka hattı
İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün yeni SMS ihbar hattı '1550 Alo Kanka'ya vatandaşlarda birbirinden ilginç mesajlar yağıyor. Gelen masjlar kadar polisin cevabı da ilginç: Taksim'de atandaşlara broşür dağıtan ve çikolata ikram eden kankalar özellikle çocuklar tarafından yoğun ilgi gördü.

Bazı çocuklar kanka maskotları ile oyunlar oynarken, bazıları ise korkarak ağladı. Kanka maskotu ile oynayan bir çocuk, "Ben kankayı çok sevdim eve gidince hemen mesaj atacağım" derken, bazı gençler ise kanka maskotları ile dalga geçti.

7 BİN MESAJ GELMİŞ

İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Hayati Yılmaz, yeni uygulamanın büyük ilgi gördüğünü ifade ederek, "Şu ana kadar 7 bin ihbar mesajı aldık. Bunların arasında ihbar mesajları da var ama çok şirin komik mesajlar da var. Yarın da okullarda bu uygulamayı tanıtacağız. Özellikle hedefimiz orta öğretimde öğrenim gören çocuklar" dedi.

KANKA NABER?

Kanka hattına atılan ihbar mesajları arasında "Kanka Naber" ve "Kanka canım sıkılıyor sevgilim terk etti" şeklindeki mesajlar dikkat çekti.

"1550 Alo Kanka" hattına gelen bazı ilginç mesajlar ve cevapları ise şöyle:

Cevap: Tebrik ederiz

Cevap: Olur böyle şeyler hayat devam ediyor kafana takma. Sana sevgili mi yok?

Cevap: Mümkündür. Psikoloğunla görüş.

Mesaj: 4 aylık Sibirya kurdu cinsi köpeğim var. Ne yiyeceği ve kaç öğün yiyeceği hakkında bilgim yok. Bilgi verir misin?
Cevap: Veterinerinizle görüşün

Cevap: Bu konuda yapabileceğim bir şey yok. 18 yaşına gelince özgürsün

HEY ALLAHIM YA

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Bir kere bende mesaj atmıştım sen gerçekmisin diye cevap yazmamıştı o gündür bu gündür mesajlaşmıyoruz :ehe

dreamnoble

dreamnoble

Üye
:kop: sağol süper soru ve cevaplar mevcut :kop:

mavis45

mavis45

Üye
mükemmel bir şeymiş :)

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
perfeck

brhm32

brhm32

Üye
Mesaj: 4 aylık Sibirya kurdu cinsi köpeğim var. Ne yiyeceği ve kaç öğün yiyeceği hakkında bilgim yok. Bilgi verir misin?
cewap mükemmel:kop:

tanso

tanso

Üye
cewap mükemmel:kop:
:oke::oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt