alo fetva hattı...

Konu, 'Mizah - Eğlence - Fıkra' kısmında vormound tarafından paylaşıldı. Okunma: 35324 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. alo fetva hattı...

arkadaş buda yeni bir uygulama alttakı arkdasşara (112 yı arayanlara yenı eğlece kapısı mutlaka deneyin)..

Yazan: vormound
  2. bu arada sıze yapılan işletmeler...
    (bızat yaptık)

-hocam selamun aleykum..
    -aleykum selam buyur evladım...
    -hocam os... apdesı bozarmı???
    -bozar evladım...
    -sonra namazıda bozmuş olurmu...
    -herlade evladım apdes gıdeerse namazda gıder...
    -pekı hocam... delıkanlılıgı bozarmı??
    cevap aynne su:
    - ...... cozuklugu yapma .....gıdın lan ugrasmayın benımle... adam hesapta dıyanette çalışıyo..

devamı gelecek...

3. arkadaşlar bu site 20.000 üyeli büyük bir paylaşım sitesi bu sitede; kamusal ahlakı bozan , kamuya zarar veren veya teşvik eden mesajlar yazmayı etik bulmuyorum, gerekenin yapılması için modlara raporluyorum bu konuyu

saygılarımla

4. Konu biraz ahlak dışı olduğundan kapatılmıştır...

alo fetva hattı... konusuna benzer içerikler

1. alo saçıım dökülüyo hattı :) ( 17 Haziran 2008 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

alo iyi günler, ben gün geçtikçe kelleşiyorum - hmmm demek öyle - ne yapiyim sizce her türlü ilacı denedim? - kazıtın saçlarınızı, peruk da takabilirsiniz. - aaa doğru, çok yaşa alo saçım dökülüyor hattı beysi! - siz yaşayın, iyi günler....
  2. alo kanka hattı ( 17 Haziran 2008 | Konu Dışı )

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün yeni SMS ihbar hattı '1550 Alo Kanka'ya vatandaşlarda birbirinden ilginç mesajlar yağıyor. Gelen masjlar kadar polisin cevabı da ilginç: Taksim'de atandaşlara broşür dağıtan ve çikolata ikram eden kankalar özellikle...
  3. Alo Fetva hattı telefon numarası ( 31 Ağustos 2011 | Genel Dini Konular ve Sohbet )

Alo fetva hattı telefon numarası Alo fetva hattı diyanet Alo fetva hattı numarası Alo fetva hattı Ramazan ayının girmesiyle birlikte büyük ilgi görmeye başlayan Alo fetva hattı numarası 444 1 789
  4. MEB'den Alo Taciz Hattı! ( 19 Ocak 2012 | Haber Köşesi )

Milli Eğitim Bakanlığı'nın 1 Mart tarihi ile hayata geçirmek istediği "Taciz hattı" şimdiden tartışma konusu oldu. MEB'in okullardaki taciz ve şiddet olayları ile eğitim sorunlarının iletilmesi için kurduğu 'Alo 147' telefon...
  5. Alo fetva hattını arayıp katliam yapıyorlar ( 23 Temmuz 2013 | Konu Dışı )

Biraz önce haberlerde izledim, alo fetva hattını arayıp "oruçken saç kestirmek orucu bozar mı?" diyenini bir tutun, "diş fırçalamak" "traş olmak" "denize girmek" gibi şeyleri de soranlar varmış. Ben bu...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Ağustos 2015 Cumartesi - 12:46:49