Alman Savaş Makineleri

Konu, 'Türk ve Dünya Tarihi' kısmında thebora tarafından paylaşıldı. Okunma: 10287 | Cevaplanma: 6

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. şahsen en üstteki tanka hasta oldum.çok değişik...

2. savaşa karşı biri olduğum için yorum yapmıyorum..:(bunlarla uğraşaklarına insanlığa faydalı şeyler yapsalar ya..:(

3. 2. resim güzelmiş bi tane sipariş edem kendime

4. Cidden çok acayip 2.sıradaki.Sanırım ona hiçbişey yaklaşamaz bile:)

5. keşke kullandıkları tüfek ve makinalı silahlarıda koysaydın
    kavorim kar98k sniper tüfek ve mg42 ağır makinalı dehşet bişi her orduya lazım :)

6. Bunu bir istek olarak alıyorum:)yakında kullanılan bütün silahların olduğu bir albüm hazırlayıp yayınlarım.
    ilginiz için teşekkürler kurtoğlu85...

Alman Savaş Makineleri konusuna benzer içerikler

1. savaş.... ( 4 Aralık 2006 | Konu Dışı )

Allah yardımcıları olsun......:(
  2. Makinenin yayı ( 3 Nisan 2010 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

Zengin ve yaşlı olan adam hergün malikanesinden işine giderken evindeki kahyayla selamlaşır, işten döndüğünde de onu mutlaka görürmüş. Malikanesine geldiğinde, yukarı çıkmak için mutlaka kahyanın kaldığı odanın önünden geçermiş. Yine böyle bir...
  3. Sağanakta teknolojik ürün alma savaşı ( 28 Ekim 2010 | Haber Köşesi )

Sağanak yağmura aldırmayan vatandaşlar sabah 06.00'da yapılan açılış için saatlerce yağmur altında bekledi. 2500'ü aşkın vatandaş Medıa Markt teknoloji kuyruğunda bekledi. Sağanak yağmura rağmen geceden itibaren metrelerce kuyruk oluşturan...
  4. Türk Pilot Telsizi Açmayı Unutunca Alman Savaş Uçakları Havalandı ( 26 Ağustos 2011 | Haber Köşesi )

Hafta sonu bir yolcu uçağının Türk pilotlarının telsizi açmayı unutmaları nedeniyle onlara ulaşılamamasının, iki Alman savaş uçağının havalanmasına neden olduğu bildirildi. Konu hakkında Alman medyasında yer alan haberlere göre savaş uçakları...
  5. Savaş ( 1 Mayıs 2013 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 22:51:52