allah rızası içın? ltfen yardım edin telefonumdaki yazılar simgeye dönüsüyorr

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alicanli1

Üye
    Konu Sahibi
allah rızası içın? ltfen yardım edin telefonumdaki yazılar simgeye dönüsüyorr
tel c6-01 telefonumdaki yazılar simgeye dnüsüyor fakat kapatık açınca düzeliyor nokia suitten yazılmı güncelledm olmadı şmdi ne yapmalym allah rızası içın yardım edın ? ?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kardeşim iyi bir hard format at derim ben. Düzelir tahminimce.

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
hard format at ve flashla

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
tel c6-01 telefonumdaki yazılar simgeye dnüsüyor fakat kapatık açınca düzeliyor nokia suitten yazılmı güncelledm olmadı şmdi ne yapmalym allah rızası içın yardım edın ? ?

biraz açarmısın konuyu menüde mi yoksa internettemi yapıyor bunu

alicanli1

Üye
    Konu Sahibi
ya menü normal halinde ama mesela rehbere veya mesajlara girince mesela ahmet yazacağna "k2m3gmd5" gbi saçma sapan işaretler ckıyor internetdede oluyor aynısı mesela operayı açıyorum yukarda opera yazcağna $odgadp gbişeyler yazıyor yeterlimi ama kapatıp açınca eskı haline geliyor.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
web tarayıcıyı açıp ayarlarda "kodlama" ile ilgili seçenek vardı onu otomatık yapıp denermisin

alicanli1

Üye
    Konu Sahibi
otomatikmiş zaten bde şöyle bi durum var bugun smgeler çıkıyosa kapatıp açtında geçiyor ama birdahaki simge 2.gün bilemedn 3.gün çıkıyor valla bi yardım et kardeşim ya beni kurtar?

aklsm

aklsm

Üye
Dstm telin hafıza kartını biçimlendir telin depo hafızasını da biçimlendir ve hafıza kartını tele bağla flash at sorun çözülür

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
otomatikmiş zaten bde şöyle bi durum var bugun smgeler çıkıyosa kapatıp açtında geçiyor ama birdahaki simge 2.gün bilemedn 3.gün çıkıyor valla bi yardım et kardeşim ya beni kurtar?

hack varmı telinde veya yüklü uygulamalarını yazarmısın

alicanli1

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5384676' Alıntı:

hack varmı telinde veya yüklü uygulamalarını yazarmısın

hack ne bilmiyorum ama tele aldığımdan beri hiç bir oynama program attırmadım.
nimbuzz,opera,internet radyo,mazelock,figerprint,nunlock lite (kilit programı),angry birds, doodle jump(oyun),spb tv,youtube video indirici,drum teacher(simulatör davul uygulaması),electric guitar,sanico musica,camea lover,satranç tavla, smart lock,disco topu,zippo,batarya monitör,pocket light, mobile microfon,pes 11,wintercandle,bee tagg,anglemeter,bide virus programı
kardeş benim yüklediğim bu güne kadarki olanlar bunlar içinde olanların hepsini yazdım.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
arkadaşları dinleyip önce e ve f ye biçimlendirme çek sonra bir soft format at yani ayarlardan veri sil geri yükle ona göre başka yöntemler deneyelim

alicanli1

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşları dinleyip önce e ve f ye biçimlendirme çek sonra bir soft format at yani ayarlardan veri sil geri yükle ona göre başka yöntemler deneyelim
hafıza kartında onemli dosyalarım var onları bilgisayara atıp biçimlendirsem biçimlendirdikten sonra geri yüklesem sıkıntı olurmu _??​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt