Algida Seçicilik. 25 kare tekniği ve fotoğrafı kendim keşfettim.

Konu, 'Her Telden Fotoğraflar' kısmında HacKLess tarafından paylaşıldı. Okunma: 4614 | Cevaplanma: 12

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Algida Seçicilik. 25 kare tekniği ve fotoğrafı kendim keşfettim.

Buyrun. Arkadaşlar. Yıllardır önünden geçtiğimiz internet cafenin duvarında ne yazıyor. Bunu bizim burda insanlar farketmez dükkan sahibini linç eder. Ve emin olun bu
    arada yazıdan dukkan sahibinin bile haberi yok.
    Galaxy S telefonumdan çektim.
    < Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: HacKLess
  2. aynı konu neden iki kez açıldı?

3. Farklı bölümlerde. Diğer konumda olaydan bahsediyorum. İlginç olaydan. Burda 25 kare tekniğininden bahsediyorum.

4. :hmmm magnum'dan da vazgecemem ki :sirit:

5. Ne alaka?

- - - Eklendi - - -

:D off yha algıda seçicilik.

6. sanki dejavu yaşadım :d: daha önce buna benzer bir konuya algıda seçiçilik yazmıştım
    açılan o konuyu bu konu sandım konunun başlıgında algıda seçiçilik yazıyo:ehe
    konuya mesajımı yazarken acaba konun başlıgını mı degiştiridim diye düşünmeye başladım :D

7. Bak sen magnum gibi kare :kop2:

sübliminal yapmışlar
    :off:

8. boşver :zzz:

9. Anlamadım ama neyse :D

10. niye hep sex aga cinsiyet ayrımı mı var nedir

11. Serefsizler işte...

12. 24 Kare Olmadan Diyo Nasıl 25. Kare Tekniğini Buldun Diyo :kop:

Algida Seçicilik. 25 kare tekniği ve fotoğrafı kendim keşfettim. konusuna benzer içerikler

1. Kare kare intihar fotoğrafı!

Aşkın gözü gerçekten kör. Sevdiği için neler yaptırmıyor ki insana Kayseri'de sevdiği kızdan karşılık alamadığı iddia edilen bir kişi, atladığı 5 katlı binanın çatısından itfaiyenin kurduğu brandaya düştü. Hastane Caddesi'ndeki bir apartmanın...
  2. ...Nevşehir Göreme ve Ürgüp ten kendi çektiğim kareler...

Turist amca Mevlana figürlerine dalmış.pek pas vermedi... Göreme açık hava müzesinde bir kilise... İsa'nın burda yemek yediği rivayet ediliyor.ama bana servis yapan olmadı :) Rivayete göre ortadaki...
  3. Cep Takip (Teknik servis takip ve yönetim programı) Kendi yapımım.

Cep Takip, Teknik servis takip ve yönetim programı olarak tarafımdan hazırlanmıştır. Programın %90 lık kısmı bitmiş, 7 - 8 serviste ayrı ayrı denenmiş bir problem gözlenmemiştir ve şu anda kullanımda bir sorun yaşanmamaktadır. Programı henüz...
  4. 25.Kare nedir ? (ÖNEMLİ)

Gözümüzün saniyede 24 kare algılayabiliyor.. 25. kare ise beynimize yazılıyor. İşte bu sistemin adıda 25. Kare Örneğin Siz tvde bir çizgi film izlerken adamlar 25. Kareye “Coca Cola İç” yazısı koyuyorlar ve canınız cola çekmeye başlıyor .....
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Temmuz 2015 Çarşamba - 15:49:12