Aldatan Kadın Nasıl Anlaşılır?

Sponsorlu Bağlantılar

enigma

enigma

Üye
erkek aldatıyorsa kadınla aldatıyor kadın aldatıyorsa erkekle aldatıyor (diğerlerini yok sayıyorum)
zincirleme bir reaksiyon aslında çiftlerden birinin ilgisinin kopması herşeyin başlangıcı olabilir bu bir tartışma ile başlayacağı kesin. ben ömrü hayatımda hiçkimseyi aldatmadım en kötüsü olsun yine aldatmam bu benimle o kız arasında olan birşey değil ALLAH la benim aramda olan bişey.
siz ne derseniz deyin aşk bir oyundur.

keremerson

keremerson

Üye
allah herkese adam akıllı birisini nasip eylesin ki derdini anlatmasınıda anlamasınıda bilsin. en önemlisi sadık olsun kıymet bilsin.
van_hoijdonk:op:
amin kardeşim amiiinn

bütün arkadaşlarımız için allah korusun diyorum....
bende kardeş Allah korusun

Birde şu var. Her şey apaçık ortada. Yakalamışsın mesajları falan hala açıklayayım dinle diyorlar. Sonrasında telefonu kapatırsın 10 gün açmazsın. Ağlar durursun tek başına resimlerini yakarsın sende neyi varsa atarsın. Unutmuşsundur artık acıyı günler geçmiştir aradan geçen 6 ayın sonunda bir gün cafede ansızın karşına çıkar ve hala o konuyu açıklamak istediğini söyler sana.

Cevap kısa ve net. O gün attığım tokat yeterli gelmedi sanırım der ve çeker gidersin...

Bu da yaşadığım kısa bir olaydı paylaşmak istedim. ;)
üzüldüm be abi :(

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
allah başa vermesin diyelim...ne demeli.. :)

dreamgirls

dreamgirls

Üye
bu benimle o kız arasında olan birşey değil ALLAH la benim aramda olan bişey.
siz ne derseniz deyin aşk bir oyundur.

Allah her anımız da vardır ama insan kendi için ve çevresindekiler için de bişeyler yapmalı...;)

aşk bi oyun değildir... :nono: oyun olarak düşünenler, aşkı yaşamamış, yaşayamamış kişilerdir...
tabi düşünce meselesi...:oke:

worldcild

Üye
dedim ya daha anlamlı bı t anım yok için aşk için ortada herkes..kafasındakini aşk sanıyor..ve bu nedenle gercekten yasadıgını düşünüyor...

dreamgirls

dreamgirls

Üye
dedim ya daha anlamlı bı t anım yok için aşk için ortada herkes..kafasındakini aşk sanıyor..ve bu nedenle gercekten yasadıgını düşünüyor...

herkes kafasındakini düşünmeden yaşarsa bişi yaşayamaz, yaşamamış olur ki...
herkes kendi dünyasındaki aşkı yaşıyo ve çoğu kişi de halinden memnun ve mutlu...;);)
aşkı kafanda oluşturmadan, kalbinde hissetmeden yaşayamazsın...
başkasının anlatımıyla da yaşanmaz... bunu yaşayarak çözüyor zaten aşıklar...:oke:

worldcild

Üye
bnde onu anlatmaya calısmıstım zaten:D herkes kendındekını yasar

enigma

enigma

Üye
herkes kafasındakini düşünmeden yaşarsa bişi yaşayamaz, yaşamamış olur ki...
herkes kendi dünyasındaki aşkı yaşıyo ve çoğu kişi de halinden memnun ve mutlu...;);)
aşkı kafanda oluşturmadan, kalbinde hissetmeden yaşayamazsın...
başkasının anlatımıyla da yaşanmaz... bunu yaşayarak çözüyor zaten aşıklar...:oke:

kesinlikle sana kızmıyorum hatta böyle düşünüyor olman hoşuma bile gitti amaaaaaa
:D:D:D :aman2: :bilmem:şunu diyeyim benim oyun dediğim şey gönül eğlendirmek değil !!! dalga geçmek değil !!! boşa kürek çekmek değil!!! benim demek istediğim sonuna kadar kendin olursan bu dünyada hiçkimseyle anlaşamazsın bunun içinde onun hoşuna giden tavırları bir deste gül gibi verirsin ama gülün üstünde senin isteklerini beyan eden küçük sevimli bir kart olmalıdır. oyun dediğim şey onuda mutlu etmek kendinide mutlu etmek için fazladan bonus kazandıran hal , hareket ve tümce gruplarıdır. bu arada yaşımın 26 olması ve doyumsayarak yaşadığımdan dolayı hertürlü aşkı (iyi-kötü) yaşadım eeeee evlilik çağıda yakın kimseyi kaybetmek yada bu konuda hata yapmak istemem benim için en önemli mevzu budur ve işten bile önemli şuan için. zaman içerisinde bana hak vereceksin tabiki beni hatırlarsan :kop::kop::kop:
sen hiç duymadın mı ? "aşk oyunu" dendiğini":deal:

dreamgirls

dreamgirls

Üye
kesinlikle sana kızmıyorum hatta böyle düşünüyor olman hoşuma bile gitti amaaaaaa
:D:D:D :aman2: :bilmem:şunu diyeyim benim oyun dediğim şey gönül eğlendirmek değil !!! dalga geçmek değil !!! boşa kürek çekmek değil!!! benim demek istediğim sonuna kadar kendin olursan bu dünyada hiçkimseyle anlaşamazsın bunun içinde onun hoşuna giden tavırları bir deste gül gibi verirsin ama gülün üstünde senin isteklerini beyan eden küçük sevimli bir kart olmalıdır. oyun dediğim şey onuda mutlu etmek kendinide mutlu etmek için fazladan bonus kazandıran hal , hareket ve tümce gruplarıdır. bu arada yaşımın 26 olması ve doyumsayarak yaşadığımdan dolayı hertürlü aşkı (iyi-kötü) yaşadım eeeee evlilik çağıda yakın kimseyi kaybetmek yada bu konuda hata yapmak istemem benim için en önemli mevzu budur ve işten bile önemli şuan için. zaman içerisinde bana hak vereceksin tabiki beni hatırlarsan :kop::kop::kop:
sen hiç duymadın mı ? "aşk oyunu" dendiğini":deal:

senin bu anlattıkların başka oluyor o zaman... baştan anlatsana...:) sana kesinlikle katılıyorum...:oke:
senin "aşk oyunu" yaklaşımın farklı...
çoğu kişi aşk'ı oyun olarak görüyo, ne bileyim bişiler için savaşmıyo. olursa olur olmazsa olmaz gibi bi şey ortaya çıkıyo sonra... ya da oyun gibi yaşıyo, sadece yaşamak için...

"oyun dediğim şey onuda mutlu etmek kendinide mutlu etmek için fazladan bonus kazandıran hal , hareket ve tümce gruplarıdır."
sen çok farklı yaklaşmışsın... ben "aşk oyunu" tabirine bu yönden hiç bakmamıştım...
teşekkürler...;);)

enigma

enigma

Üye
derdini anlatmasını bildiğin kadar karşındakininde anlaması önemli :D aksi halde ağzınla kuş tutsan yaramazsın :d bak dreamgirls kardeşim günahımı alıyordu :D

balones

Üye
nasıl yaşamanın garantisi yoksa sevmenin garantiside yok

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Yaşamak lazım bunları aslında,bunları yaşamayan anlamaz ki..

Carısmen

Üye
Herkese selamlar ben pikyatir Dr.sükrü akman günde bir cok hastam kadın erkek bu ayrılık şokunu atlatmak için geliorlar dedim bnde konuya 1yazı yazayım nese efenim okumanızı ve uygulamanızı isterim: Genelde erkekler aldatır derler ama kadınlar birazdaha ilerde bu erkekler için şunu önerebilirim: genelde ben onsuz ne yaparım o benim herşeyim vs.gibi sözleri 1tarafa bırakın seven herseyi göze alır.ve gitmeyi secmes gencler için özellikle günümüzde msn :) denilen yazışmalarda 3 4 gün kız acmadı ise yada dedigi saatlerde gelmedi ise o kızda 1 iş vardır. bence direk ayrılın gitsin :D :D

toni baretta

Üye
woowww diyorum valla. acayip lafmış gerçekten şairane O gün attığım tokat yeterli gelmedi .
benim öğrendiğim şey ilişkiye hiçbir zaman kesin gözüyle bakmayacaksın herzaman politik olacaksın ve aşk oynunu sürdüreceksin. en sağlam ilişkiler, evlilikler 25 yıl sonra bile bitebiliyor. allah herkese adam akıllı birisini nasip eylesin ki derdini anlatmasınıda anlamasınıda bilsin. en önemlisi sadık olsun kıymet bilsin.
van_hoijdonk:op:
Konu aldatılmak,haliyle aldatılmak olunca insana düşüncesi bile koyuyo. Ancak, ilişkiye hiçbir zaman kesin gözüyle bakmayacaksın herzaman politik olacaksın ve aşk oynunu sürdüreceksin. derken burada da aldatma söz konusu değil mi? Allah'ın isteyene Akıllı birisini vermesi, verilen kişinin sadık olması beklenirken acaba sadık olmasını beklediğimiz kişiye de bizim sadık kalmamız gerekmez mi? Yoksa konuyu Ben mi eksik algıladım?

--------------- Ekleme ---------------

Aldatan kadın nasıl anlaşılır? Kadın profesyonelse ve karşısındaki erkekte çıkan boynuzunu fark edemeyecek kadar safsa anlaşılması zordur.
Bir senaryo yazalım:
Ekonomik sıkıntıları olan adam Evliliklerinin daha başları sayılacak yıllarda kendini iyice işine vermiş, eşi, üç yaşındaki çocuğu ikinci planda kalmış. Eşinin üzerindeki ekonomik sıkıntıyı hafifletmek için bir süre sonra kadın da bir işe girmiş. İş yerinde kendisine yakınlık gösteren erkek arkadaşıyla samimiyeti iyice ilerletmiş. Bir gün fazla mesai nedeniyle işten geç çıkınca erkek arkadaşı kadını kendi arabasıyla evine bırakmak için çalıştığı iş yerinden almış. Evine götürmek yerine tenha bir yere gidip sohbet etmişler. Sohbetin içinde karı-koca ilişkilerinden tutun yataktaki performanslarına kadar konuşmuşlar. Bir süre sonra adam kadına onunla birlikte olmak istediğini söylemiş. Amma zorla, amma isterek arabanın içinde birlikte olmuşlar. Kadın, kendisiyle zorla birlikte olduğunu iddia ettiği, hatta "bana tecavüz etti" dediği bu adama daha sonra sırıl sıklam aşık olmuş.
Mesai var diye eve geç gelmeler, izinli gününde işe gidiyorum diye gün boyu bir yerlerde buluşmalar... Bu ilişki uzun yıllar sürmüş. Kocası hala birşeylerden şüphelenmiyor ve birşey hissetmiyorsa bu acaba aldatan kadının ilişkisini saklama başarısı mıdır, yoksa kocanın "bön" lüğümü?

awp_amt

Üye
hasssieee :D:D acaba ne zamandır kekleniorum :D:D

Progressivity

Progressivity

Üye
ik mesajını yaza yaza bu konuya mı yazdın walla helal olsun taa 2007 konusunu arayıp bulmuşsun ne diyim ya çok gülüyorum bu forumda

haa bu arada aldatan kadını Allah düşman başına vermesin

merwishata

merwishata

Üye
Bence aldatan kadını anlamak zordur yaa ne bilim kadınlar kolay kolay anlaşılmazlar zaten. Ama erkekler çok çabuk ele veriolar kendilerini.

by_sensei

Üye
ben kendimden tam 7 yaş büyük sarışın mavi gözlü bi kızla çıkıyorum. ( ismi Deniz)
bir de kendimden 3 yaş büyük bi kızla sözlüyüm .(İsmi SEVDA)
1 gün içerisinde ikisiyle de birlikte olabiliyorum.
emin olun ki eğer aldatıcaksanız çift hatlı bir cep telefonu kullanın. inanın ben o kadar çok faydasını gördüm ki bu telefonun, size anlatamam ...Deniz Beni Aldatıyor. bunu adımdan daha iyi biliyorum ama o beni geri zekalı zannettiği için beni keklediğini zannediyor.AMA BİLMİYOR Kİ ONUN GEÇTİĞİ YOLLARDAN BEN TAKLA ATA ATA VE CENABET GEÇTİM. :D :D :D
geçen yaz döneminde 17 tane kızı aynı anda idare ettim ben.
ve inanın arkadaşlar aldatmak gerçekten çok açık gözlülük ve yetenek isteyen bir iştir. millet 1 tanenin yanına 1 tane daha kız koymayla aldattığını zannediyo ve yakalanıyolar. ben 17 tane kızla çıkarken kızların hiçbirisi en ufak bir şüphe bile etmediler benden...
bakalım bu yaz kendimi aşıp kız sayısını 20'ye çıkarmayı düşünüyorum. . .
Ben Ediz ve yaşım 21. . . burda bu yazıyı okuduktan sonra ismi ediz olan herkesten uzak durmanızı tavsiye ediyorum... :)
teşekkürler. . .

rebirthrebirth

rebirthrebirth

Üye
ALDATAN KADIN NASIL ANLAŞILIR
"Aldatırım ben aldanmam" diyenlerden misiniz? Yerinizde olsak hiç de o kadar emin olmazdık. Malum devir değişti, hatta Çelik bile değişti. Olmadık durumlarda kalmak, gardropta ofisten bir arkadaşınıza rastlamak istemiyorsanız ipuçlarımıza kulak verin, yetinmeyin bir yerlere de not edin.
• Sarışın olan sevgiliniz ya da eşiniz akşam eve kızıl
gelirse.
• Düşünceli bir halleri, anlamlandıramadığınız tuhaf bir çekicilikleri varsa.
• Her yemeğe gittiğinizde "Saçım nasıl, zayıf görünüyor muyum?" gibi canınızı sıkan soruları, yerini "Brad Pitt ne tatlı değil mi? İşte neler olup bitiyor?" gibi sorulara bırakmışsa.
• Yatmadan önce "Ballı süt ister misin?" diye soruyor, ya da sabah kalktığınızda almanız gereken vitaminleri elinize tutuşturuyorsa.
• Size aldattığı kimseden edindiği bilgileri anlatmaya başlarsa. Hiç anlamadığı borsadan, motor sporlarından söz açarsa.
• "Seks yapmayalım bu akşam sarılıp uyuyalım." diyorsa.
• Pamuklu pazar külotlarının yerini dantel g - stringler almaya başladıysa.
• Akşamları, "Hayatım arkadaşım intihar etmek üzere" diye evden aniden fırlıyorsa.
• Orgazm ahkamları kesmeye başladıysa.

Hemen pılı pırtıyı toplayıp uzamanın vakti ufaktan gelmiş demektir.
evet, bir kadının saçlarını durduk yere kızıla boyatması ilişkisinden memnun olmadığı anlamına gelir ama diğer söylediğiniz belirtileri gösteren bi kadına aldatıyor diyemeyiz, kusura bakmayın çok mantıksız buldum